Keiko Mecheri

Ár:   46 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Burya, Módosítva: 2017. augusztus 28.

Ár:   46 900 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Fej: piros bogyó, feketeribizli

Szív: rózsa, májusi virág

Alap: pézsma

Burya

2017. augusztus 29.

Az összetevők alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Kár volt. Nehéz, vörös szirmú rózsát vártam fanyar piros bogyókkal, ehhez képest az egész egy sziruposan édes mű-gyümölcsszörpre emlékeztet, abból is a rosszabb minőségűre, amiben az édesítőszer kesernyés íze is benne van és amiről azt se lehet megállapítani, egyáltalán melyik gyümölcs ízét próbálja lekoppintani. Összességében se rózsa, se gyümölcs, csak az édes katyvasz. Tartósnak tartós, ezért az egy csillag. Meg mert kevesebbet nem adhatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.