Keiko Mecheri

Ár:   64 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2020. április 1.

Ár:   64 000 Ft

Megjelenés éve: 2010.

Illatjegyek: szicíliai petitgrain, calabriai bergamott, olasz citrom, keserű mandula, aromás akkordok, virág és bőr jegyeinek

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

LocseiZsuzsanna

2020. április 7.

Vakon vásároltam, vagyis nem. Egyszer egy üzletben végigszaglásztam Keiko összse illatát..... :) minden meg volt abban a shop-ban, a citrusos sorozat közül több is tetszett, de hirtelen akkor az Un Jour d' Été-t vettem meg. Az emlékeim és a leírások alapján úgy gondoltam ez is tetszhet, és nem tévedtem! Egy citrososnak csak enyhén beillő, érdekes mandulás illat ez, amit nehéz bármihez is hasonlítani, ha mégis muszáj, akkor mondjuk a L'Artisan már nem gyártott Jour de Féte alkotása egy pillanatra felvillan, mint hasonló karakter, de mégsem ugyanaz. Keiko kreációjában helyet kap ugyanis aromás, zöld, lédús jegy is ugyanúgy, mint a virág és a bőr. A bőr rajtam nem jön elő. Érzek viszont virágot az elején kifújás után picivel. Az eleje egyébként nekem olyan, mint egy likőr :) egy finom édes mandulás likőr, ekkor van a legaromásabb, legcitrusosabb jellege, de ahogy kezd leszáradni egyre finomabb és édesebb lesz. Igazi énje kezd kibontakozni és hosszú órákig tart. Érdekes. Különcöknek ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 7.