Keiko Mecheri

Ár:   50 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: LocseiZsuzsanna, Módosítva: 2018. október 17.

Ár:   50 000 Ft

Megjelenés éve: 2012

Illatcsalád: citrusos-aromás

Illatösszetevők: bergamott, jázmin, kókusz, ámbra, fás jegyek, citrom, petitgrain, tangerin, fehér pézsma, zöld jegyek, virágos tónusok

Timi27

2020. október 28.

kellemes, elegáns illat ..csak a jegyek alapján rendeltem meg, mert valami jó kis nyári, különleges illatot kerestem.. a leírások alapján ez egy nyári, kókuszos, citrusos illat.. nos, tavasszal citrusos virágos illatként jelent meg rajtam, de kókusz, naptejillat nem.. félretettem nyárra... nyáron próbálva a citrus rajtam nagyon kevés ideig érződik, kókusz, semmi, naptejillat sehol... de ettől eltekintve egy nagyon szuper különleges illat, melyet inkább ősszel fogok viselni.. az ősz illik hozzá legjobban.
Update: a leszáradása kellemes, krémes , picit virágos de nem túlzóan, különleges, nem egy tucat illat , szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 28.

Visine

2019. augusztus 6.

Nagyon erős és erőszakos citrusillat, legfőképp bergamott. Nem jön elő sem a kókusz, sem a tengerparti idill. Tartóssága nagyon jó, kétszer kellett lesikálnom magamról, mire eltűnt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 6.

LocseiZsuzsanna

2018. október 18.

Első próbára nagyon megtetszett, tökéletes viselet nyárra. Én kókuszos naptej illatot asszociálok hozzá, persze ez egy nagyon kifinomult parfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 18.