Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

Eoryorsi

2020. január 26.

Állatpatikába lehetőség kapni. Magamra és a kutyákra is használom. Csodaszer egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

CibiBea14

2020. január 20.

Forró vas megégette két ujjam, hideg vizet engedtem rá és utána rögtön bekentem és be kötöttem, másnap a kötés levétele után nem volt hólyagos az ujjamon látszik hogy kezdődött, de gyönyörűen vissza tapadt, és a fájdalom is minimális +++++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

greyhound

2019. szeptember 19.

Saját bőrömön nem használtam, de a kutyánkat megmentette: verekedésből kifolyólag összevarrta egy állatorvos a nyakán a bőrt, de sajnos nem tisztította ki rendesen a sebet, így egy tenyérnyi helyen befertőződött a visszavarrt bőr és szinte lerohadt a nyakáról. Több mint egy hónapon át minden nap kipezsegtettem hidrogén-peroxiddal a sebet, aztán kentem a Kék Lukáccsal, mára már csak egy vastagabb hegvonal maradt a sérülésből. Bárcsak könnyebben hozzá lehetne férni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

eriel

2019. augusztus 27.

Én is csak ezt tudom írni: csodaszer. Nagyon drága, nagyon nehezen beszerezhető, de az összes létező bőrsérülésre kivétel nélkül alkalmazható: horzsolásra, égésre, vágásra, aranyérre. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Plusskutya

2019. július 18.

Szerintem is csodaszer.
Nem biztos, hogy ide tartozik, az állatorvos írta fel a tubusos változatát súlyos talpfekély gyógyítására az idős nyuszinknak.
Néhány nap alatt már jelentős javulást értünk el, pedig a doki felkészített, hogy több hetes, sőt hónapos kezelésre és lassú felépülésre számítsunk. Szerencsére nem így lett.
A tubusosnak nekem bejön az illata, valahol a neogranormonra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

Szerintem is csodaszer.
A tubusosnak nekem bejön az illata, valahol a neogranormonra emlékeztet.

nagynomy

2019. május 30.

Szó szerint csodaszer. Sok égési sérülésemet helyre hozott, nyomtalanul. Több ismerős komoly sérülését helyreállította úgy, hogy az orvosok megmondták hogy maradandó nyoma lesz és mégsem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 30.

Seabound

2019. május 14.

Nagy kedvenc, de elfogyott, hol lehet rendelni tudja valaki? Állítólag kereskedelmi forgalomban nem, de közvetlenül lehet vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

crazy724

2019. május 2.

Állatorvosnál vettem, (a kutya kapta, demodex jellegű bőrtünetekre), a nagy kiszerelés kemény 8ezer forint volt, (hát letettem a hajamat...). Az illatát nagyon utálom, az állaga okés, bár a szőr között elég nehéz eldolgozni, de enyhített a pirosságon, szárazságon. Ha valami sebet, pirosságot, foltot...stb találok a kutyán ezzel kenegetem. (magamon nem használtam, nem is érzek rá túl nagy késztetést). Őszintén szólva én nem rajongok túlzottan érte, bár kutyás körökben pl. csodaszernek tartják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

hegymegi9

2019. február 24.

Nyáron szereztem be a krémet és azóta nagyon sok mindenre használtuk. Égésre, sebekre nagyon jó, illetve nekem bevált allergiás kiütésekre. Szinte azonnal hat. Mindenképpen fogok még rendelni más termékeket is tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

gmaresz

2018. december 29.

Anyukám és a nagymamám is esküszik erre a krémre. Több bőrproblémát is megoldott nekik. Kislányom ekcémás kiütéseire nem különösebben használt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.