Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

biusjj

2017. január 12.

Nekem sajnos nem vált be. Pattanásra, illetve az utáni hegekre vettem, de nem szívódott fel, és "kukacokban" lejött. Próbáltuk sebekre, enyhe égésre, de semmi kimagaslót nem produkált. A kommenteket olvasva egyszerűen hihetetlen, hogy nem vált be. Sok reményt fűztem hozzá, de semmi. Ami pozitív volt benne, hogy nem rontott a bőröm állapotán, de újra venni nem fogom. A végén kézkrémnek kenegettük el, a maradékot kidobtuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

shanja23

2017. január 12.

Szőrtelenítés utáni irritációra egyedül csak ez a kence vált be! Más esetekben még nem nagyon próbáltam, de nekem már megérte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Csreka

2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 5.

Mindenféle bőrsérülésre nagyon jó, tényleg használ. Otthon mindig van belőle.

Horvth

2016. november 5.

Pattanára nekem nem vált be úgy, de minden másra igen. Kis csodaszer, sajnalom hogy nem ismertem hamarabb.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 5.

lovecreams

2016. október 28.

Ó, hát ki ne ismerné?:) Számomra ő a Sudocrem és a körömvirágkrém mellett a másik csodaszer! Sebekre,égési sérülésre, pattanásra, és a bőr nyugtatására is kiváló! Mindig kell, hogy legyen itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 28.

Detti

2016. július 26.

Az állatorvos ajánlotta, a kutyának ivartalanítás után. A sebe körül kellett kenegetni vele a bőrt. Én már előre felkészültem FLP-s termékekből az ápolásra, de ez a krém annyira szépen és gyorsan helyrehozta, hogy a többire nem volt szükség. Próbáltam magamon pattanás kezelésére is, de nekem arra egyáltalán nem vált be. Semmit nem csinált a pattanással, és még jó kis zsíros paca is keletkezett a bőrömön, ott ahova kentem. Így tőlem csak 4 pontot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

CameLia

2016. május 28.

Én is hallottam róla, hasonló "sorsú" emberektől. Számomra nagy segítség volt. Úgy gyógyítja mélyebb sebeket, hogy nem tartalmaz káros vegyszereket. Az ára kicsit sok, főleg postával, de így is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 28.

anneshirley

2016. április 15.

Pattanásra/pattanás utáni hegekre nem igazán vált be, de egyéb hegekre és sebekre nagyon is, szóval jár az 5 csillag. Talán az egyetlen olyan kence, amit az egész család használ (kutyákat is beleértve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

lia007

2016. január 29.

A termék már nagyon régóta ismerőseink és a mi életünk része is. Nekem ez az igazán CSODAKRÉM!!! Minden bőrbajra jó, de antibiotikumot tartalmaz és emiatt nem szabad ész nélkül mindenféle apróságra kenni! Páromnak eltört a kulcscsontja, ezért rögzítették a kezét, de azon a nyáron olyan meleg volt, hogy ahol érintkezett a karja a törzzsel egy hét alatt teljesen szétroncsolta a bőrt... a kenőcs hatására nagyon gyorsan és nagyon szépen meggyógyult. Nagymamám sajnos nem egyszer esett csúnyán és eddig mindig nagyon jó szolgált a kék kenőcs a sérüléseire. Nagypapám véletlenül megsebesítette a fűrész és csodálatosan meggyógyította a kenőcs. Sorolhatnám... mért nagyon jó ha van a házban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

aalexaa

2015. december 8.

Még nyáron sütés közben sikeresen sebesre égettem a combom a forró olajjal, napokig iszonyúan fájt, a kisebb pöttyök felhólyagosodtak, a nagyobb viszont vérzett minden zuhanyzásnál. Bármit csináltam vele, nem akart gyógyulni. A párom édesanyja adott nekem egy tégellyel ebből a csodából, mikor meglátta a sebemet. Reggel bekentem, és már az esti zuhanyzásnál sem vérzett, néhány nap alatt gyönyörűen begyógyult (a heg ugyan ott maradt, de nem is vártam, hogy eltűnteti). A vakbélműtétem utáni hegeket is kenegettem vele, valamennyit halványított rajtuk. Mikor a kiskutyánkat elhoztuk szeptemberben, csúnyán sebes volt az orrra, mert megleckéztette egy kismacska, az állatorvos azt mondta, hogy nem biztos, hogy ott kinő újra a szőre miután begyógyult. Ezzel kenegettük neki, és kb. két hét alatt teljesen begyógyult, a szőr is visszanőtt, már nem is látszik, hogy ott volt valaha seb. Nemrég pedig agyonnyomorgatott (tudom, nem szabadna) kisebesedett pattanásra kentem, egy éjszaka alatt begyógyította teljesen vállalhatóra. Szuper krém, nagyon spórolunk vele, de ha elfogy mindenképp szerzünk be új adagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.