Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

gyorrgyir

Korcsoport: >54
2015. november 24.

Mindig van itthon! Nem csak égési sérülésre , egyéb hegekre és gyantázás után is kellemesen megnyugtatja a bőrt,megóvja szőrtüsző gyulladásoktól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. november 24.

Emesemese

2015. november 20.

Nincs valakinek eladó? Csal szuperlatívuszokban tudnék róla beszélni a saját és a kutyám nevében is. :) Allergiás bőrkiütés, pattanás, égési seb, heg... Csodakrém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Aprile

2015. október 16.

Ha valamire lehet azt mondani, hogy csodaszer, akkor a Kék-Lukács az. Pár éve Rómában jártam, ahol egész nap talpaltam, a lehető legkevésbé túra-kompatibilis cipőben, így már az első nap végére rettenetesen vízhólyagos és feltört lett a sarkam, talpam, alig bírtam menni már. Esténként mindig bekentem vele a lábam, és reggelre sokkal, de sokkal jobb lett a helyzet. Jól csillapítja a fájdalmat, szépen gyógyítja a sebeket, lehúzza a gyulladásokat... egyszerűen hihetetlenül jó termék. A nagymamám Iharosberényben él, a krém szülőföldjén, így tőle kaptam, és ő is szerzi be nekem mindig.:) Puszi érte neked is, Mami.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

ritasd

2015. augusztus 11.

Az itteni vélemények alapján rendeltem meg,bár nem találtam valami olcsónak,de úgy voltam vele hátha. 3 hete használom és bár nem rontott a helyzeten,de az sem látszódna,hogy javulna,sőt.
Egyébként pattanásokra használom. Még pár hétig elkenegetem aztán írok,hogy javult e valamit. Jelenleg 3 csillagot kap,de az is ilyen jószívű a részemről. Ha mást nem meghagyom én is az állataimnak :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Azsni

2015. június 23.

Nagyon jó! Sebeket szépen begyógyítja, műtét utáni hegeket is jó kenni vele. Emberre és állatra is szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.

csongika2

2015. június 9.

Édesapám hosszú évekig fekvő beteg volt, egy hosszabb kórházi kezelés során alakult ki nála felfekvés. Mindent kipróbáltunk, semmi nem segített, amíg meg nem találtuk a kék kenőcsöt. Begyógyította a felfekvést, a sebeket, valamint más kisebb égési és horzsolási sebre is használtuk már. Azokon is segített. Megéri az árát, csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

Csermely

2015. május 18.

Én ehhez a termékhez csak az állatorvosi kiszerelésben jutottam hozzá, szóval nagyon boldog lennék, ha valaki információt tudna arról, hogy hol lehet beszerezni másként esetleg nagyobb mennyiséget?
Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Egyébként csodaszer!
Pattanásoktól kezdve a sebekig mindent begyógyít hegesedés nélkül!

kicsiliba

2015. március 28.

Nagyon szèpen begyógyít minden sebet,kutyusom lábán lèvő sebet pár nap alatt begyógyította.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Nicu

2015. március 14.

Szintén állatorvos ajánlotta. Macskám kivakarta a bőrét, ezzel kentem neki, és szépen begyógyult. Plusz pont, hogy csak gyógynövényes, így nem lesz bajuk az állatoknak, ha lenyalogatják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

incifinci28

2015. február 11.

kiskorom óta mindig mindenre kenjük, hamar begyógyít minden sebet, csak mostanában a mi gyógyszertárainkban nem nagyon adnak vagy csak pult alól, remélem nem szűnik meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.