Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

franyoh

2015. február 11.

Nekem a gyógyszerész ajánlotta mikor leforráztam mindkét combom, mely hólyagos és borzasztóan fájdalmas volt. Szorgalmasan kenegettem, és nagyon gyorsan rendbe tette. Ma már kb fél év elteltével, olyan a bőröm mintha nem is égettem volna le :)

Felbuzdulva a csodán, anyajegyem eltávolítása után a heget is ezzel a krémmel kenegettem. Kb 1 cm és 2 öltés volt, mely sajnos varratszerédsnél felszakadt. Szorgalmasan kenegettem, reggel és este. Már 2 hónapja kenegetem és alig látszik enyhén piros hegecske. Bízom benne, ha folytatom a kenését teljesen eltűnteti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.

Vica75

2014. január 4.

Nekem nagyon nincs hűha érzésem, erősen túlárazottnak érzem, gondolom tartósítóval is tele van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 4.

Sindy6

2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 24.

Nagyon szépen gyógyítja a sebet, pattanás utáni hegeket.

Zsuzsi216

2013. október 26.

Első sorban felfekvésre használtuk. Szépen begyógyította a felfekvést. Alkalmaztuk még egyéb sebekre, égésre is. Csodaszer szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Bogyóka

2013. október 23.

Kölcsönbe kaptuk, a kiskutyank ivartalanítási hegét kentük vele, elöször betadinoztuk utána kék krémmel bekentük. Rövid időn belüli javulás állt be, hűsítette is a kis sebét. Enélkül a krém nélkül lassult volna a folyamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

diahlin

2013. október 13.

Friss műtéti hegekre használom a krémet, így a nyom nélküli sebgyógyulás ígéretét tesztelem.

Amit fontos tudni a krémről, hogy ez egy NEM beszívódó készítmény, és a nevéhez híven szép lenvirág-kék színe van, ami órákkal később is mindent összekenne, tehát nem lehet akármikor használni. Én este szoktam feltenni, és vagy egy játszós pólót veszek fel, vagy lekötöm gézzel, de melóba, fehér blúz alá marad a szilikontapasz (amit szintén a hegek ellen ajánlanak).
Kb. három hete használom. Var tényleg nem képződött, de a gyógyulás még odébb van, szerintem kicsit lassabb mint a krém nélkül, de inkább tartson tovább mint hogy csúnya legyen.
Egyelőre négyest adok, ha tényleg nyom nélkül begyógyul a seb, akkor majd felpontozom.

Update: a "nyom nélkül" műtéti hegek esetében azért erős túlzásnak bizonyult, pedig szorgalmasan kentem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

c_andersen

2013. július 11.

Valóban állatgyógyszer..... és annak is vettem, de a kutyákkal közösen használjuk :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 11.

-Norcsi-

2013. július 8.

A családomban nagy szeretettel használják ezt a kenőcsöt. Sajnos van akinek betegségből adódóan rendszeresen szüksége van rá. A legjobb sebgyógyító és gyulladáscsökkentő kenőcs !! Miután megcsináltattam a piercingemet, akkorára bedagadt az orrom mint egy jó nagy krumpli. Rögtön ezt nyomták a kezembe és lám pikk-pakk levitte a gyulladást. Ezután bátran adtam barátnőknek hasonló problémákra és mindenki nagyon dicsérte. Természetesen ez csak egy dolog a sok jó tulajdonsága mellett. Jó felfekvésekre, fekélyekre, égési sérülésekre. Fertőtlenítő és fájdalomcsökkentő hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

Nicole88

2013. június 25.

Évek óta használjuk, eddig nem volt olyan bőrprobléma, amin ne segített volna. Pár hete leforráztam a lábamat, iszonyatosan fájt és égett, csak úgy tudtam nyugodtan lenni, ha hideg vizes ruhát tettem rá. Majd miután végre hazaértem, bekentem vele, reggelre egyáltalán nem fáj, már csak a pirosság emlékeztetett rá, hogy mi történt. Vágási sérülésekre is tökéletes, tényleg mindent gyógyít. Mivel alig kell belőle egy pici, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

rocksteadycat

2013. május 30.

Ez a krém tényleg csodakrém! Anno is egy csomó sebet meggyógyított, nyom nélkül. Az állataimnál is tökéletesen bevált!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 30.