Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

edith777

Korcsoport: >54
2012. december 14.

Rózsás Viktóriának: A krém per pillanat és eleje óta állatgyógyszerként van engedélyezve, de jobb gyógyszertárakban kapható. Nálam nagyon csúnya égést hozott rendbe (arcon!) és családban is sokszor használtuk. A hűtő ajtajában sokáig eláll, a nagyobb dobozt akár felezni is lehet családon belül, hogy bármilyen égésnél kéznél legyen. Főleg ott tartom nagyon fontosnak, ahol gyerek van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. december 14.

mondomÉn

Korcsoport: >54
2012. november 17.

Ez a kenőcs tényleg gyógyhatású. Miért mondom Én? Kipróbáltam amit a patikai szerek hónapokon sőt éveken keresztül semmire sem voltak jók, csak időleges de nem problémamentes megoldást adtak. Hogyan jutottam hozzá? Panaszkodtam kínomban és mondhatnám már feladtam mindent. Mondtam ha el kell rothadni hát akkor rothadjunk, de itt a föld felett? Kaptam egy ötletet és kenőcsöt, bekentem magam 24 órán belül javulást tapasztaltam, 4 nap után majdnem teljes gyógyulás. Nekem bevált, sőt reklámozom amerre csak járok. Köszönet annak a kedves ismerősnek aki ajánlotta, és én is a kenőcs által meggyógyultak közé mondhatom magam. Még van egy kevés gyógyulási folyamat, de az tuti, hogy problémamentes leszek. Mi a betegség? Gondolom kíváncsiak vagytok, igen a cukor miatt évek óta a bőrgombával küzdök. De most reményem van a teljes életre, és biztonságban érzem magam és másokat is akik körülöttem élnek. A gombásodás nem játék, sőt terjed nem csak magadon hanem fertőzöl másokat is. A félelmem kezd megszűnni. Köszönöm, hogy egy elfogadható áron lehet hozzájutni. Köszönöm Dr. LUKÁCS!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 17.

nusi54

2012. november 10.

Én megrendelni szeretném magamnak. de nem tudom hogy hol kell
valaki tudna nekem segíteni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 10.

Én megrendelni szeretném magamnak. de nem tudom hogy hol kell
valaki tudna nekem segíteni?

turbolya

2012. október 30.

Ha valami csodaszer, akkor ez az. A családunkban is mentett meg már elhalóban lévő lábat, azóta is folyamatosan tartunk itthon belőle, gyakorlatilag a bőrrel kapcsolatos mindenféle bajra használjuk, eredményesen. Az hagyján, hogy gyorsítja a sebek, égések gyógyulását, de nagyon bevált olyan csúnya-csúnya dolgokra, mint a herpesz vagy az aranyér. Ez inkább gyógyszerszámba megy, valóban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 30.

Cloudberry

2012. augusztus 23.

Hegekre használom, nagyon jól bevált eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

Hegekre használom, nagyon jól bevált eddig.

m_maya

2012. július 16.

Szuper krém. Kiütésekre, hegekre, égési sérülésekre, övsömörre, csípésekre használjuk. Sőt, a cicám hasműtétje után a heget is ezzel kellett kezelni. Tökéletesen meg vagyok elégedve vele, mindig van otthon ilyen krémem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

VanilleLana

2012. június 10.

Egy műtéti heg eltüntetése miatt vettem. Először nem tetszett, sőt azt hittem allergiás vagyok valamelyik összetevőjére mert viszkettem tőle, de már a gyógyulás "jelének" mondom, hiszen a sötét vörös színű hegem már halvány rózsaszín. A pattanásos, heges arcomra is kenem (ahol nem mellesleg nem viszket) és azóta sokkal szebbek a pattanás okozta hegeim
!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 10.

!

keklukacs

2012. március 18.

Üdv!
Többen kérdezték az összetételét a Kék-kenőcsnek.
Mivel jelenleg világszabadalom védi, és titkos az összetétele, ezért nem lehet róla többet tudni. Majd ha gyógyszerként fogják forgalmazni, akkor talán nyilvános lesz az összetétele. Akinek nem elég az, hogy hegmentesen gyógyít, több ezren nem haltak meg felfekvésben, több ezer lábat mentett meg a levágástól stb, az ne használja.
magnesnek: ha a Coca-cola összetevőit elmondod, akkor én is a Kék-kenőcsét :)
(nem mintha tudnám :D )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 18.

Üdv!
Többen kérdezték az összetételét a Kék-kenőcsnek.
magnesnek: ha a Coca-cola összetevőit elmondod, akkor én is a Kék-kenőcsét :)
(nem mintha tudnám :D )

vrita90

2012. február 3.

Én pattanások utáni hegekre használtam, az első pár nap után óriási változás volt, utána már nem vettem észre nagy változásokat. Nem folyamatosan használom, csak időközönként, de a célra tökéletesen megfelel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

lozmor

2011. augusztus 29.

Csodakrém, de nekem ettől még túl macerás. Naponta egyszer lehet csak kenni, este érdemes, mert ugye kék, nem nagyon lehet összepamacsolva így utcára menni ha valaki arcra alkalmazza. Három nap után látható az eredmény komolyabb bőrproblémáknál (sebek, felfekvések, hámhiányok), tehát harmadik nap után egy hártya-féleség képződik (ez a hatásmechanizmus része), aztán lehámlik az egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 29.