Kék-Lukács

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: szucslia, az összetevőket feltöltötte: Rejetke, Módosítva: 2018. június 4.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A Kék kenőcsöt Lukács Károly gyógyszerész találta fel több mint 10 éve, valamint ő is állítja elő a mai napig. Szájhagyomány útján egyre szélesebb körben terjedt el a jó híre, mert gyógyító hatása egyéb nem várt területeken is látványosan megmutatkozott. Ennek köszönhetően gyógyszerré kell nyilvánítani, ez a procedúra jelenleg folyamatban van.

Összetevők: Zinc Oxide, Vazelin, Sumamed-Saptosyl Keverék, Kamillaolaj, Cickafarkolaj

szucslia

2011. július 8.

Kipróbáltam sarokrepedésnél (vendégnél), Isteni! felgyorsította a gyógyulási folyamatokat. Azt hiszem maradok ennél a csodakrémnél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. július 8.

Rony

2011. május 6.

Én gyulladásra használtam, nagyon jó volt.
Az illata nagyon kellemetlen, de túl lehet élni. Pattanásos bőrre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 6.

Én gyulladásra használtam, nagyon jó volt.
Az illata nagyon kellemetlen, de túl lehet élni. Pattanásos bőrre is kiváló.

szucslia

2011. május 1.

Nekem az égési sérüléseknél illetve a húgom orrvérzés csillapításánál volt nagyon hasznos. De hallottam már, aki csípésre tette, és 1 óra alatt lelohasztotta a daganatot.
Egy szuper és magyar termék... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 1.

Egy szuper és magyar termék... :D