Kék Pille

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   70 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2015. február 5.

Kiszerelés:   70 db
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő eszközök

Jó nedvszívó, pamutból készült puha, bőrkímélő korong.

A korong átmérője: 5,5  cm, felülete sima, minta nélküli.

grey

2020. január 30.

Nagyon szeretem, mióta kipróbáltam nem is vagyok hajlandó mást használni! Nem foszlik, nem szöszöl, pihepuha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Bettiiyy

2020. január 30.

Férjem hozott egyszer, és soha nem ismertem eddig azt az érzést, hogy utálok egy márkát.
Rossz minőségű, szétesik. Egyszerűen rossz volt hozzáérni, nem szerettem a tapintását sem. Most vagy ő vett "hamisítványt", vagy fogalmam sincs, de kidobtam az egészet, mert szörnyű volt. (De az is lehet, azóta változtattak rajta.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

asaki

2018. október 7.

Teljesen jó arra amire használom. Nem foszlik, nem morzsálódik, stb. 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

Teljesen jó arra amire használom. Nem foszlik, nem morzsálódik, stb. 5/5