Kék Pille

Ár:   280 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   80 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vizililiom, Módosítva: 2017. január 16.

Kiszerelés:   80 db
Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Szépítő eszközök

Vattalabda szépségápoláshoz.

danyadi77

2017. február 4.

Nem gondoltam volna, hogy vattapamacsból is lesz kedvencem. Ez az..valahogy nem mindegy az anyaga, mérete. Ezt szeretem..Ára is tűrhető, szerintem olcsóbb is, mint amennyi fel van tüntetve a leírásban. Ha Tescoban járok vagy rendelek, mindig bespájzolok belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 4.

Vizililiom

2017. január 28.

Mit mondhatnék? Átlagos vattalabdák, semmi kivetnivaló nincs bennük.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

Mit mondhatnék? Átlagos vattalabdák, semmi kivetnivaló nincs bennük.