Kell a púder!

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3840 Ft

A K.A.P. alapozó- és púderecsete 100%-ban szintetikus szálakból (taklonból) készült. Mérete és formája, a szőrszálak tömöttsége révén a folyékony alapozó használatához is a legtökéletesebb választás.

Por, ásványi alapozóhoz ez a forma a legideálisabb, hiszen lapos a teteje, így minden kicsi porszem a helyére kerül és nem  a levegőbe.

Szálai pihepuhák, nem hullik, könnyen tisztítható, örök darab és örök kedvenc.

Ár: 3840 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
Ár: 5500.-/2 db , Eladó: GeorginaH
Állapot: kipróbált, Helyszín: Bp., fizetés: Személyes átvétel Bp.XV.Ker,esetleg XIV.ker foxpost+690.-
fankitown

2019. június 1.

Az első ecsetem egy év után az egyik tisztítás (víz és sebbenzin) után úgy ahogy van elengedte a ragasztást, az összes szála egyben kijött. Kaptam egy másik darabot, az egyelőre jól bírja a gyűrődést. A szálai puhák, sűrűek, jó minőségű ecset. Nekem ezzel együtt néha-néha csíkos a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Geva74

2019. május 22.

Hasznàlhatò, de nem jobb az RT expert face brusch ecseténél, a sigma f80 ecsetét meg sem közeliti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

betti0207

2019. május 8.

Akár jó is lehetne ha mar eleve nem úgy jött volna h. Mindenhol szálak álltak ki az ecsetből. Ilyen arkategóriaban ez szerintem nem megengedett. Az ecset maga jò, de ettől nem tudok eltekinteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Eperke2004

2019. március 5.

Akcióban rendeltem. Sose gondoltam,hogy valaha lesz ilyen drága ecsetem,de lett és nem bantam meg. Mondjuk nem minden alapozót tudok vele szépen eloszlatni,nekem vizesebb állagú alapozókhoz jobban bejött. Viszont annyira tetszett a minősége,hogy kb.az összes ecsetet beszereztem időközben tőlük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

beuska89

2019. február 27.

sokáig gondolkodtam, hogy milyen alapozó ecsetre ruházzak be, végül erre esett a választásom, nem bántam meg, két éve használom és még semmi baja. Samponnal vagy sebbenzinnel tisztítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Emrana

2019. február 20.

Takács Nóri videói után én is beruháztam rá, és kellemes csalódás volt. Másfél éve használim. Nem hullik, jól lehet vele dolgozni, és samponnal tisztítom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Anheszenamon

2019. január 29.

Itt vásároltam Krémmánián, és megmondom őszintén véletlenül ütöttem le. Nem tudom mi volt velem, de én a pirosító ecsetét akartam, nem ezt. Mindegy, gondoltam, elfér ez is a gyűjteményben, úgysincs még KAP ecsetem. Látszólag teljesen olyan mint a Sigma F80-as, ami szintén megvan nekem, de valamiért nem igazán szeretem. Én nem látom vele szépnek a végeredményt, pedig nagyon vágytam arra az ecsetre. Így nem túl nagy reményekkel vettem használatba ezt a KAP ecsetet. De valamiért nálam ez sokkal jobban teljesít mint a Sigma. Nem lesz maszkos, csíkos a végeredmény, nagyon hamar el tudok vele dolgozni bármilyen alapozót, legyen az folyékony vagy stickes. Persze a kedvencem még mindig a Beauty Blender, de ecsetek közül egyértelműen a KAP a favorit nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

gothmarypoppins

2019. január 22.

Nagyon puha, szépen, csíkozás nélkül fel tudom vele vinni az alapozót. Még a BB krémem is egyenletesebb, ha kézzel felviszem, és utána ezzel átsimizem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

Lencseee

2018. december 18.

Tökéletes, egy az egyben SigmaF80. Kedvencke.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 18.

Tökéletes, egy az egyben SigmaF80. Kedvencke.

wdorika

2018. november 27.

Kifejezetten tömött, sűrű szálú ecset. Folyékony alapozó felvitelére tökéletes, nagyon szépen el lehet vele egyengetni a terméket. Már egy fél éve ezt használom, nekem nem hullik egyáltalán, tisztításkor sem. Szeretek magyar márkákat vásárolni/használni, főleg, ha highend márkákkal veszik fel a versenyt. Mint például a KAP ecsetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 27.