Kell a púder!

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3840 Ft

A K.A.P. alapozó- és púderecsete 100%-ban szintetikus szálakból (taklonból) készült. Mérete és formája, a szőrszálak tömöttsége révén a folyékony alapozó használatához is a legtökéletesebb választás.

Por, ásványi alapozóhoz ez a forma a legideálisabb, hiszen lapos a teteje, így minden kicsi porszem a helyére kerül és nem  a levegőbe.

Szálai pihepuhák, nem hullik, könnyen tisztítható, örök darab és örök kedvenc.

Ár: 3840 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz

Ayase

2020. május 21.

Ez az ecset fantasztikus. Már több, mint egy éve megvan, rengetetet használtam, hetente mosom. Néha kiesik néhány szál, de ez teljesen természetes. Szépen lehet vele dolgozni, már érzetre is nagyon minőségi, az árát teljes mértékben megéri. Az összes általam próbált KAP ecset közül eddig ő a kedvencem. Ajánlom! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Mse

2020. április 5.

Már nem is tudom, mikor vettem ezt az ecsetet, években mérhető, de még mindig hibátlan állapotban van.
Tökéletes por alapozáshoz, de krémeshez is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 5.

Tökéletes por alapozáshoz, de krémeshez is.

Hajnacinci

2019. november 21.

Nagyjából egy éve használom már néhány testvérével együtt. Valóban jól el lehet vele dolgozni a folyékony alapozókat, szebb a végeredmény mint szivaccsal. Viszont minden egyes tisztításnál hullajtja a szőrt, a kontúr ecsettel együtt, amit például sem a Sigma sem a FYB ecseteknél nem tapasztaltam. Szóval sajnos nem "örök darab és örök kedvenc" :-((

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 21.

fankitown

2019. június 1.

Az első ecsetem egy év után az egyik tisztítás (víz és sebbenzin) után úgy ahogy van elengedte a ragasztást, az összes szála egyben kijött. Kaptam egy másik darabot, az egyelőre jól bírja a gyűrődést. A szálai puhák, sűrűek, jó minőségű ecset. Nekem ezzel együtt néha-néha csíkos a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Geva74

2019. május 22.

Hasznàlhatò, de nem jobb az RT expert face brusch ecseténél, a sigma f80 ecsetét meg sem közeliti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

betti0207

2019. május 8.

Akár jó is lehetne ha mar eleve nem úgy jött volna h. Mindenhol szálak álltak ki az ecsetből. Ilyen arkategóriaban ez szerintem nem megengedett. Az ecset maga jò, de ettől nem tudok eltekinteni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Eperke2004

2019. március 5.

Akcióban rendeltem. Sose gondoltam,hogy valaha lesz ilyen drága ecsetem,de lett és nem bantam meg. Mondjuk nem minden alapozót tudok vele szépen eloszlatni,nekem vizesebb állagú alapozókhoz jobban bejött. Viszont annyira tetszett a minősége,hogy kb.az összes ecsetet beszereztem időközben tőlük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

beuska89

2019. február 27.

sokáig gondolkodtam, hogy milyen alapozó ecsetre ruházzak be, végül erre esett a választásom, nem bántam meg, két éve használom és még semmi baja. Samponnal vagy sebbenzinnel tisztítom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Emrana

2019. február 20.

Takács Nóri videói után én is beruháztam rá, és kellemes csalódás volt. Másfél éve használim. Nem hullik, jól lehet vele dolgozni, és samponnal tisztítom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Anheszenamon

2019. január 29.

Itt vásároltam Krémmánián, és megmondom őszintén véletlenül ütöttem le. Nem tudom mi volt velem, de én a pirosító ecsetét akartam, nem ezt. Mindegy, gondoltam, elfér ez is a gyűjteményben, úgysincs még KAP ecsetem. Látszólag teljesen olyan mint a Sigma F80-as, ami szintén megvan nekem, de valamiért nem igazán szeretem. Én nem látom vele szépnek a végeredményt, pedig nagyon vágytam arra az ecsetre. Így nem túl nagy reményekkel vettem használatba ezt a KAP ecsetet. De valamiért nálam ez sokkal jobban teljesít mint a Sigma. Nem lesz maszkos, csíkos a végeredmény, nagyon hamar el tudok vele dolgozni bármilyen alapozót, legyen az folyékony vagy stickes. Persze a kedvencem még mindig a Beauty Blender, de ecsetek közül egyértelműen a KAP a favorit nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.