Kell a púder!

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. június 19.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3100 Ft

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Ár: 3100 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
PirosAnya

2019. december 22.

Maximálisan elégedett vagyok vele, eszméletlen puha,gyönyörűen lehet vele eldolgozni az alapozót. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Norcika79

2019. december 20.

Az eredeti beauty blendert még nem próbáltam, és lehet ez után már nem is fogom. Ez a szivacs nagyon puha és könnyű vele az alapozót eldolgozni. Nincs az a gumilabda hatás mint az eddig próbált drogériás szivacsoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

A BLENDER! Puha, valóban megnő a víztől, szépen lehet vele teríteni minden folyékony terméket, és gyönyörű lesz a portermékek finise is, ha ezzel viszem fel. Nem is próbálkozom más szivaccsal, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

VargaKata15

2019. május 9.

Meg csak a drogeriak sajat markas szivacsait probaltam elotte, azokhoz kepest sokkal sokkal jobb. Termeszetes hatasu lesz vele az alapozo, konnyu tisztitani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Katia88

2019. április 15.

Korábbi KAP blender volt az első amit használtam. De igen hamar kiütötte szegényt a Real T narancssárga csodája. Hétvége folyamán viszont hozzájutottam az új blenderükhöz, ami már jóval puhább, és szebben teríti az alpozót. RT egelőre félre lett téve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

manoka92

2019. március 19.

Nagyon szeretem ezt a blendert. Legtöbbször szárazon használom korrektor eldolgozására, de amikor alapozót is használok, szuper vizesen.
Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

lareina

2019. január 11.

Tipikusan az az esete a beauty blender utánzatoknak, aminél minden más jó lenne, csak az anyag nem. Itt is az a furcsa gumilabda effektus áll fennt mint pár olcsó drogériás vagy neten rendelt pár dolláros szivacsnál. Annyiban alternatívája a beauty blendernek, hogy ez is egy csepp alakú szivacs ennyi. Ajándékba kaptam én nem adnék (ennyi) pénzt érte. Vagy gyűjtsön valaki egy picit többet az eredetire vagy cserélje többször a drogériás szivacsot nekem ez nem alternatíva. Mindenki jön azzal hogy de magyar márka de magyar márka. Oké ez szép és jó, én is ha van valami szuper termék ami nagyon bevállt szívesen is fizetek érte picit hogy támogassam őket. Nem vagyok lenyűgözve nem tetszett ennyi. Az pedig, hogy mennyi ideig használom nálam elvi kérdés, nincs olyan szivacsom amit fél évnél tovább használnék de az is a nagyon maximum. Amit pedig ígér az eldolgozásról az nem a szivacs érdeme hanem a technikáé.
2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

2 csillag.

vinetta

2019. január 10.

Párszor újravettem, de többször nem fogom.Vannak már jobb és kedvezőbb árú szivacsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

ramici

2018. november 27.

A legjobb blenderem eddig, sok félét próbáltam már (beauty blendert még nem). Be vizezés után háromszorosára duzzad. Nagyon szépen egyenletesen eltudom oszlatni az alapozót/korrektort. Minimális anyagot szív csak magába. Lassan egy éve megvan. Semmi baja nincs. Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Lencseee

2018. október 16.

Nalam ez meg mindig "csak" kozelit a beautyblenderhez...4 csillag, mert nekem lehetne puhabb...(inkabb gumis, mint szivacsos a tapintasa...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.