Kell a púder!

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2018. február 21.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3100 Ft

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Ár: 3100 Ft, Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
manoka92

2019. március 19.

Nagyon szeretem ezt a blendert. Legtöbbször szárazon használom korrektor eldolgozására, de amikor alapozót is használok, szuper vizesen.
Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

manoka92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

lareina

2019. január 11.

Tipikusan az az esete a beauty blender utánzatoknak, aminél minden más jó lenne, csak az anyag nem. Itt is az a furcsa gumilabda effektus áll fennt mint pár olcsó drogériás vagy neten rendelt pár dolláros szivacsnál. Annyiban alternatívája a beauty blendernek, hogy ez is egy csepp alakú szivacs ennyi. Ajándékba kaptam én nem adnék (ennyi) pénzt érte. Vagy gyűjtsön valaki egy picit többet az eredetire vagy cserélje többször a drogériás szivacsot nekem ez nem alternatíva. Mindenki jön azzal hogy de magyar márka de magyar márka. Oké ez szép és jó, én is ha van valami szuper termék ami nagyon bevállt szívesen is fizetek érte picit hogy támogassam őket. Nem vagyok lenyűgözve nem tetszett ennyi. Az pedig, hogy mennyi ideig használom nálam elvi kérdés, nincs olyan szivacsom amit fél évnél tovább használnék de az is a nagyon maximum. Amit pedig ígér az eldolgozásról az nem a szivacs érdeme hanem a technikáé.
2 csillag.

lareina
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

2 csillag.

vinetta

2019. január 10.

Párszor újravettem, de többször nem fogom.Vannak már jobb és kedvezőbb árú szivacsok.

vinetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

ramici

2018. november 27.

A legjobb blenderem eddig, sok félét próbáltam már (beauty blendert még nem). Be vizezés után háromszorosára duzzad. Nagyon szépen egyenletesen eltudom oszlatni az alapozót/korrektort. Minimális anyagot szív csak magába. Lassan egy éve megvan. Semmi baja nincs. Könnyen tisztítható.

ramici
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Lencseee

2018. október 16.

Nalam ez meg mindig "csak" kozelit a beautyblenderhez...4 csillag, mert nekem lehetne puhabb...(inkabb gumis, mint szivacsos a tapintasa...)

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

wdorika

2018. szeptember 10.

BB krém felviteléhez használom benedvesítve és jól kinyomkodva. Gyönyörű, egységes bőrképhez segít hozzá, nem szívja be a terméket, puha, ugyanakkor egészen rugalmas is, nagyon jó a fogása, szeretek vele dolgozni, remélem, sokáig boldogít majd.

wdorika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

hajnalcsillag

2018. június 19.

Változó, hogy mikor vagyok ecsetes és mikor szivacsos lány. Mióta megvettem ezt, azóta megint inkább szivacsos lány vagyok. Nagyon szeretem, minden reggel ezt használom. Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Kicsit sajnos elkezdett itt-ott megrepedni, de biztos vagyok benne, hogy beszerzek egy utánpótlást is. Az igazi beautyblendert nem, de a Real Techniques-et próbáltam, azt abszolút lekörözi.

hajnalcsillag
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

szannamari85

2018. május 13.

Nekem kicsit kemény a szivacs (korábbi verzió), kicsit olyan mint a gumilabda, lepattog az arcomról, de ettől függetlenül szeretem. Szépen eldolgozza a termékeket és jól bírja a tisztítást. A keménységén kívül másik baja szerintem (számomra legalábbis), hogy fekete... én szeretem látni, hogy mennyire koszos a blenderem, mert ösztönöz a tisztításra, de ezen nem látszik, így hajlamos vagyok tenni venni. Jó lenne, ha világos színben is elérhető lenne.

szannamari85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

barbwire

2018. március 20.

A korábbi hozzászólásokat olvasva úgy gondolom, hogy nekem még a korábbi verzió van meg.
A szivacs normál állapotában mondhatni miniatűr méretű, nedvesen azonban szép nagyra megduzzad és a korábbi tömör, szinte kemény állapotából egy kellemesen rugalmas állagot vesz fel, amivel nagyon könnyen el lehet oszlatni az alapozót. Az, hogy a felesleges nedvességet nehezen tudtam belőle kisajtolni valószínűleg csak az én bénaságom. A csepp formának köszönhetően szépen lehet dolgozni vele az arcon és a szem körüli részeken egyaránt. Az alapozóból felvesz ugyan egy keveset, de közel sem annyit, amiért érdemes lenne bosszankodni. Szerintem pont elég terméket visz fel a bőrre és az ütögetős technikának köszönhetően nagyon szépen képes azt eldolgozni. Olyannyira, hogy amikor pl csak a szemkörnyékre viszek fel alapozót/korrektort, tehát az arcom többi része érintetlen marad, az átmenetet nem lehet észrevenni a bőrömön. Ami a tisztítást illeti valóban egy kicsit hosszadalmas egy ecsethez képest, és nem lehet belőle maradéktalanul eltávolítani az alapozót, én legalábbis hiába próbálkoztam, mindig maradt egy enyhe barnás árnyalat rajta. A száradással nekem nincs gondom, a fürdőszobában a polcon egy kis pohárra szoktam felültetni, ahol a következő, általában másnap reggeli használatra teljesen kiszárad.
Összességében egy egészen jó sminkszivacs, amit szívesen használok.
DE!
Le kell hogy pontozzam sajnos :( 2017 október közepén vettem, szóval 5 hónapja, és a napokban azt vettem észre, hogy a keskenyebbik végén berepedezett az anyag :( És az még egy dolog hogy repedezik, de a bőrömön apró fekete darabkák maradnak a használata közben, amit aztán kénytelen vagyok egy ecsettel lesöprögetni. Ezt azért nem vártam. Ugyanis nem használtam minden nap, tehát semmi nem indokolja az ilyen mértékű elhasználódást/hibát. Lehet hogy egy rossz szériát sikerült kifognom? Sajnálom, mert egyébként elégedett lennék vele.

barbwire
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

Összességében egy egészen jó sminkszivacs, amit szívesen használok.
DE!

roniela

2018. március 9.

2. Up: Először is: maga a blender nem magyar, hanem kínai. Csak a márka magyar. Ennek ellenére jó kis blender, bár először nekem is fent akadtak a szemeim ezen a kínai dolgon. Ez az updatem most a megújult, puhább verzióról szól. Először nagyon furcsa volt, hogy annyival lágyabb, mint a régi, jól bevált blender, én is sajnálkoztam, hogy miért újították meg. De pár hét alatt teljesen megszoktam, és mivel az összkép nem romlott a fejemen, így nincsen okom panaszra. Nem mondom, hogy ezt jobban szeretem, de nem is rosszabb a réginél, nálam nem amortizálódik gyorsabban sem. Továbbra is megmaradok ennél a blendernél.

1. Up: Eddig problémám volt a tisztításával, illetve minden eddig általam ismert hatékony módszer elég időigényes, amihez nekem nincsen nagyon kedvem. Egy kedves ismerősöm viszont a múlt héten ajánlotta, hogy használjak SEBBENZINt, mert egyrészt gyönyörűen tisztítja, másrészt fertőtleníti is az ecseteket. Zseniális, leggyorsabb (mivel nincsen hab, nem kell órákig nyomkodni, hogy mikor jön már ki az utolsó csepp hab is), és legolcsóbb módja az ecset/blender tisztításnak. Egy kis pohárba öntök egy kevés benzint, belenyomkodom a blendert, max 1perc az egész művelet, és olyan tiszta lesz, mint új korában. Már bánom azt a sok elvesztegetett időt, amit ecsetek és blender tisztításával töltöttem.
Amúgy meg a korrektor hibátlan eldolgozása mellett kiváló púder felvitelére is, hihetetlenül egyenletes, hibátlan, porcelánbőrt tudok vele csinálni (persze ez nem csak a blendernek köszönhető, hanem a termékeknek is, amikkel használom).

Ahh ez egy álom! Egyszerű kezelhetőség, gyönyörű végeredmény, minimális termékveszteség. Azt mondjuk nem mondanám, hogy könnyű tisztíthatóság, de ez legyen a legnagyobb probléma! Nagyon sokat olvasgattam, milyen blendert vegyek, az eredeti beauty blendert túlzóan drágának tartom, így egy fokkal olcsóbb árkategóriában nézegettem. És nem csodálom, hogy eddig töretlen a népszerűsége krémmánián, szerintem mindent tud, amit a nagy tesó is...

roniela
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 9.