Kell a púder!

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2022. március 28.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ascyrae

2021. október 12.

Nagyon szeretem, sokkal jobb, mint a RT blendere. Csakis bevizezve (és kicsavarva) használom, sokkal könnyebb tisztítani, a RT 'koszos' marad. Az EL DW-t is szuperül teríti. Tudom ajánlani mindenkinek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 12.

educ

2021. május 23.

Borzalmas. Számomra ez teljesen pénzkidobás volt. Már első használatnál is apró fekete darabkák maradtak az arcomon ha ezt használtam, pedig abszolút nem nyúztam stb. sőt, óvatos is voltam...
Először azt hittem csak az első használat miatt, de nem... utána még 2-3x használtam és ugyanúgy "teljesített".
Ezek alapján nagy kamu az egész amit erről a termékről reklámoznak -->> pl. "zseniális"...persze...
Senkinek nem ajánlom.....

Kieg.:
"" az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned ""

Na ez egy kicsitnagyon öngól marketingszöveg - az 5000 Ft-os árával.... ahhhaaa. Vicces. :')

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

Senkinek nem ajánlom.....

Kieg.:

honeymilkshakee

2021. március 29.

Megvettem, hiszen már használtam ilyen szivacsszerűt kínait, olcsót. Kipróbáltam azzal milyen, de mindegyik elkezdett öregedni stb..stb. Aztán néztem extrémebb dolgok után, azaz ecsetek után. Megláttam, hogy ilyet is árul a kap és gondoltam megveszem, ha már az örökkévalóságnak ígéri magát. Nekem iszonyatosan keménynek hatott, el se oszlatta úgy, mint az olcsóbb ,amiket próbáltam. Aztán, mikor már eljött az ideje, hogy megtisztítsam, láttam hogy feldagad és milyen puha lesz hirtelen. Nagyon megtetszett, azóta kb fölösleges az alapozós ecsetem, mert ezt ha bevizezem feltölti magát, majd utána kinyomkodom és nedvesen használom minden félére. Akkor így meg sem látszik, hogy alapozó van rajtam, annyira bele lehet dolgozni az alapozót a bőrbe, és nem marad a kis pihéken sem. Szép nature hatást ad. Nincs meg még nagyon rég óta, nem is használom naponta, főleg hogy ki sem mozdulok szinte. Szerintem megéri az árát. Külön tetszik, hogy fekete így eléggé látszik mikor kell tisztítani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

vivjenne

2021. március 15.

Sokáig nem értettem a blender-mániát, aztán egy barátnőm Wish-ről rendelt blenderét kipróbáltam, és meggyőzött ez a műfaj. Tudtam viszont, hogy ha blendert fogok venni, akkor csakis a KAP jöhet szóba. Jól is tettem, nagyon szuper termék, a cseppforma teljesen idomul az arc különböző részeihez, szépen eldolgozható vele az alapozó vagy a korrektor. Nekem nem foszlik, nem szakad, pedig szemkörnyék korrektorozásához szinte napi szinten használom hónapok óta. Nekem az ára is rendben van, így nem fogok más márka blendere után nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 15.

Ayase

2020. május 21.

Nagyon jó blender, pedig párat már kiptóbáltam. Sokáig magában tartja a nedvességet, nem kell feltétlenül minden nap bevizezni. Sokáig kitartott, pedig hetente mosom az eszközeimet és ki van téve a használatnak rendesen. Az árát abszolút megéri, bármikor szívesen újravásárolnám (ha nem lenne kényszerem a kísérletezésre) :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Lencseee

2020. február 26.

Teljesen updatelem a másfél évvel ezelőtti véleményemet. Egyrészt, a kezdeti összehasonlítgatásban a beautyblenderrel alul maradt, mert kevésbé éreztem puhának, de ez elmúlt pár tucat használat és mosás után. ÉS! A mai napig tökéletes állapotban van annak ellenére, hogy minden használat után mosom a Gabi által javasolt Baleas arctisztítóval. (És csak csendben megjegyzem, a RT blenderek pár hónap múlván már foszlanak, szakadnak kb ennyi pénzért.) És most a három fekete blenderem közül nem is igazán tudom megállapítani, melyik BB, melyik KAPblender...:-) Köszönöm Gabi, hogy már nem kell gondolkodnom, honnan is szerezzek be blendert;-) (Ja, és én szívesen adtam ajándékba is barátnőknek, akik nehezen kezelték az alapozó ecsetet, náluk is siker;-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 26.

PirosAnya

2019. december 22.

Maximálisan elégedett vagyok vele, eszméletlen puha,gyönyörűen lehet vele eldolgozni az alapozót. Jár az 5 csillag!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 22.

Norcika79

2019. december 20.

Az eredeti beauty blendert még nem próbáltam, és lehet ez után már nem is fogom. Ez a szivacs nagyon puha és könnyű vele az alapozót eldolgozni. Nincs az a gumilabda hatás mint az eddig próbált drogériás szivacsoknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 20.

kecskesszuszu17

2019. november 11.

A BLENDER! Puha, valóban megnő a víztől, szépen lehet vele teríteni minden folyékony terméket, és gyönyörű lesz a portermékek finise is, ha ezzel viszem fel. Nem is próbálkozom más szivaccsal, tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

VargaKata15

2019. május 9.

Meg csak a drogeriak sajat markas szivacsait probaltam elotte, azokhoz kepest sokkal sokkal jobb. Termeszetes hatasu lesz vele az alapozo, konnyu tisztitani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.