Best of Beauty 2019

Kell a púder!

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3100 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2019. június 19.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3100 Ft

Ezzel a csepp formájú szivaccsal gyerekjáték bármely folyékony alapozó tökéletes felvitele. Használható vizesen és szárazon is, minimális alapozót nyel csak el, a többit leheletvékony rétegekként lehet vele felvinni. Formájának és textúrájának köszönhetően az airbrush használatához lehet hasonlítani a végeredményt. Ezzel a technikával könnyebb lesz építeni az alapozót, vagy árnyékot eldolgozni. Tisztítása könnyű és egyszerű, természetes szappannal párszor át kell mosni, kinyomkodni törölközőben/papírtörlőben. Nem szakad, nem reped, mint az utánzatok. Ha eddig kacérkodtál a gondolattal, de az eredeti magas ára visszatartott, akkor nem kell tovább alternatívák után keresgélned.

Ár: 3100 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
VargaKata15

2019. május 9.

Meg csak a drogeriak sajat markas szivacsait probaltam elotte, azokhoz kepest sokkal sokkal jobb. Termeszetes hatasu lesz vele az alapozo, konnyu tisztitani

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

Katia88

2019. április 15.

Korábbi KAP blender volt az első amit használtam. De igen hamar kiütötte szegényt a Real T narancssárga csodája. Hétvége folyamán viszont hozzájutottam az új blenderükhöz, ami már jóval puhább, és szebben teríti az alpozót. RT egelőre félre lett téve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

manoka92

2019. március 19.

Nagyon szeretem ezt a blendert. Legtöbbször szárazon használom korrektor eldolgozására, de amikor alapozót is használok, szuper vizesen.
Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Nem túl kemény még szárazon sem, így nem kellemetlen a használata.
Lassan érik már, hogy újat szerezzek be, biztosan KAP lesz a következő is.

lareina

2019. január 11.

Tipikusan az az esete a beauty blender utánzatoknak, aminél minden más jó lenne, csak az anyag nem. Itt is az a furcsa gumilabda effektus áll fennt mint pár olcsó drogériás vagy neten rendelt pár dolláros szivacsnál. Annyiban alternatívája a beauty blendernek, hogy ez is egy csepp alakú szivacs ennyi. Ajándékba kaptam én nem adnék (ennyi) pénzt érte. Vagy gyűjtsön valaki egy picit többet az eredetire vagy cserélje többször a drogériás szivacsot nekem ez nem alternatíva. Mindenki jön azzal hogy de magyar márka de magyar márka. Oké ez szép és jó, én is ha van valami szuper termék ami nagyon bevállt szívesen is fizetek érte picit hogy támogassam őket. Nem vagyok lenyűgözve nem tetszett ennyi. Az pedig, hogy mennyi ideig használom nálam elvi kérdés, nincs olyan szivacsom amit fél évnél tovább használnék de az is a nagyon maximum. Amit pedig ígér az eldolgozásról az nem a szivacs érdeme hanem a technikáé.
2 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 11.

2 csillag.

vinetta

2019. január 10.

Párszor újravettem, de többször nem fogom.Vannak már jobb és kedvezőbb árú szivacsok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 10.

ramici

2018. november 27.

A legjobb blenderem eddig, sok félét próbáltam már (beauty blendert még nem). Be vizezés után háromszorosára duzzad. Nagyon szépen egyenletesen eltudom oszlatni az alapozót/korrektort. Minimális anyagot szív csak magába. Lassan egy éve megvan. Semmi baja nincs. Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 27.

Lencseee

2018. október 16.

Nalam ez meg mindig "csak" kozelit a beautyblenderhez...4 csillag, mert nekem lehetne puhabb...(inkabb gumis, mint szivacsos a tapintasa...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 16.

wdorika

2018. szeptember 10.

BB krém felviteléhez használom benedvesítve és jól kinyomkodva. Gyönyörű, egységes bőrképhez segít hozzá, nem szívja be a terméket, puha, ugyanakkor egészen rugalmas is, nagyon jó a fogása, szeretek vele dolgozni, remélem, sokáig boldogít majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

hajnalcsillag

2018. június 19.

Változó, hogy mikor vagyok ecsetes és mikor szivacsos lány. Mióta megvettem ezt, azóta megint inkább szivacsos lány vagyok. Nagyon szeretem, minden reggel ezt használom. Nagyon szépen el lehet dolgozni vele az alapozót és a korrektort is. Kicsit sajnos elkezdett itt-ott megrepedni, de biztos vagyok benne, hogy beszerzek egy utánpótlást is. Az igazi beautyblendert nem, de a Real Techniques-et próbáltam, azt abszolút lekörözi.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

szannamari85

2018. május 13.

Nekem kicsit kemény a szivacs (korábbi verzió), kicsit olyan mint a gumilabda, lepattog az arcomról, de ettől függetlenül szeretem. Szépen eldolgozza a termékeket és jól bírja a tisztítást. A keménységén kívül másik baja szerintem (számomra legalábbis), hogy fekete... én szeretem látni, hogy mennyire koszos a blenderem, mert ösztönöz a tisztításra, de ezen nem látszik, így hajlamos vagyok tenni venni. Jó lenne, ha világos színben is elérhető lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.