Kell a púder!

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2015. november 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

A Kell a púder! kontúr ecsete biztosan a kedvenced lesz. Tökéletes formája révén gyerekjáték lesz vele az arc kontúrozása. Használhatod még highlighterezéshez is, vagy akár más feladatra is bevetheted, nem fogsz benne csalódni.

Taklonból készült szálai sűrűek, tömöttek és pihepuhák, nem hullik, nem törik. Nyele fából készült műanyag borítással. Amit a kezedbe veszed, rögtön érezni fogod a különbséget, ez egy prémium kategóriás ecset. Örök darab, örök kedvenc.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 8.

Mielőtt a véleményemet elkezdtem volna fogalmazni, meglepve láttam, hogy a KAP már nem is forgalmazza ezt az ecsetet?
Annyi jót olvastam itt a márka egyéb termékeiről, gondoltam, hogy remek lehetőség az ismerkedésre egy ecset, amit a KM-en sikerült újként megvásárolnom.
Hmmm...Csak azt tudnám megfejteni, hogy miért is lett a nyele ennyire bumszli? Bocsánat, írhattam volna azt is, hogy robosztus. De mindenképp ez volt az első benyomásom, amikor kézbe vettem.
Érdekes megoldás, hogy a nyél fából készült, ami kapott egy további műanyag borítást is.
Az ezüst színű foglalata nem tűnik éppen prémium kategóriás megoldásnak.
A szálai viszont tényleg puhák, jól felveszi a porokat - legyen szó púderről, vagy kontúr termékről.
Könnyen tisztítható és nem hullik a szőre.
Csak itthoni használatra alkalmazom, nem egy utazóbarát termék a mérete és a súlya miatt sem.
Külön választva az eredeti funkcióra való alkalmasságot és a kivitelt 5 és 4 a csillag.
Azaz: csinosabb darabokhoz szokott ujjaimnak még szokniuk kell a KAP ecsetét, remélem, hogy megbarátkozunk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 8.

Az ezüst színű foglalata nem tűnik éppen prémium kategóriás megoldásnak.
Könnyen tisztítható és nem hullik a szőre.

fankitown

2019. június 1.

2 éve van meg, keveset használtam, de ez idő alatt jó élmény volt a használata. Könnyen lehet vele dolgozni, jó minőségű darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

LengyelB

2017. október 23.

Szettben rendeltem meg a 3 arcecsetet. Mindhárom pihe-puha, tömött, kialakításuk a profi ecsetekkel vetekszik. Én ezt az ecsetet bronzosító és pirosító felhordásához használom. Könnyű vele "dolgozni". Egyetlen negatívum, hogy a szálai az első pár héten hullottak, szerencsére ezt időközben "elhagyta", így teljes joggal illeti meg az 5*. Remélem hosszú időn át hű társam lesz :)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

marliz

2017. október 18.

Nagyon jó minőségű ecset. Több KAP ecsetem is van. Egyik sem hullik - több, mint fél éve használom őket. Nagyon felkapott Real Techniques ecseteim is vannak, de a KAP-hoz képest nekem gagyik. Nagyon örülnék, ha utazáshoz összecsukható változat is lenne belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 18.

2017. június 13.

2016. szeptember 27.
Most nézem, hogy véleményt nem is írtam még...
Ez egy szuper ecset kontúrozáshoz, de pirosításhoz is. Nagyon-nagyon puha, pont akkora méretű ami ideális a kontúrozáshoz, ami egyébként tényleg gyerekjáték ezzel az ecsettel. Az előbbi megjegyzésemben említett hullást nem tudom hova tenni, de ezzel együtt is a kedvenc ecseteim egyike, szerencsére annyira nem ritkult meg, hogy az befolyásolná a használatát, reménykedem hogy ez a hullás hamarosan megáll.

UPDATE 2017. június 13.
Visszaveszek egy csillagot, bármennyire is fáj, mert még mindig hullik. Nem vészesen, de 2-3 szál minden tisztításnál (értsd: benzines papírtörlőn történő óvatos körözés) kihullik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 13.

2016. szeptember 27.
Most nézem, hogy véleményt nem is írtam még...

UPDATE 2017. június 13.

ClassyGirl

2017. június 13.

Két testvérével együtt vettem és a 3-ból csak ez nem vált be. A funkcióját ellátja, de a szálait folyamatosan hullajtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

NovakneViki

2016. június:
Egyik púder péntek alkalmával sikerült megtapogatnom az összes arcecsetet és annyira meggyőztek, hogy be is szereztem mindhármat a júniusi akciós napok keretein belül.
Én emiatt az ecset miatt szoktam rá a highlighter használatára. Az első 2-3 használatnál tapasztaltam némi szálvesztést, de nem volt vészes.
Ezt a folyóvíz alatt nem mosom szabályt pedig igyekszem betartani és örülök, hogy Gabi erre felhívta a figyelmemet, mert én simán kimostam volna.

Update:
Az utóbbi két hétben folyamatosan hullajtja a szálait, ez kissé elvette a kedvemet a használatától.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

2016. június:

Update:

julcs

2016. szeptember 14.

Nagyon jó lenne, de nekem sajnos eléggé hullik. Szem alatti korrektorhoz is szoktam használni egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 14.

Tigi

2016. május 2.

Hármas csomagban vettem meg a K.A.P. ecseteket, az itteni és egyéb vélemények alapján. Az alapozó ecsetet szeretem a legjobban a három közül, a másik kettő nem győzött meg. Ez a kontúr ecset már első kézbevételnél elszomorított, mert a csomagból frissen kivett ecset nyelének fa része lötyögött (és azóta is) a fém részben, illetve a szőr mintha rosszul lett volna megnyírva, nem egy szál kiállt, hosszabb volt mint a többi, stb. Tehát egyáltalán nem egy minőségi ecset látszatát keltette, sőt! És sajnos a szőre azóta is hullik, szinte minden használatnál legalább egy, de van hogy több szálat is elenged. De még csak azt se mondhatni, hogy még friss ecset, és az elején kihullik minden gyenge szál, aztán többé nem, mert már pár hónapja használom. Pedig úgy mosom, ahogy azt a K.A.P. facebook oldalán Gabi leírta, nem raktam soha víz alá és dörzsöltem samponnal vagy bármivel. A másik két ecsetnél ezt nem tapasztaltam, lehet, hogy pont csak egy rosszul sikerült darabot kaptam meg, de sajnos ez a darab el is vette a kedvem a márkával való próbálkozástól. Dolgozni egyébként szépen lehet vele, ezért jár neki csillag, de előbb veszek a kezembe egy Zoeva ecsetet, és ez a pirosító ecsetére is igaz.
Engem nem győzött meg, de sokatokat igen, úgyhogy biztos csak én vagyok peches, hogy pont a ,,selejtes" darabot fogtam ki!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

igarel

2016. április 7.

Csomagban vettem meg a három ecsetet, az alapozó ecset a kedvencem de ezt is nagyon megszerettem, nagyon szépen tudom vele felvinni a bronzosítót és a highlightert is ezzel szoktam. Pihe puha, kellemes érzés az arcomnak, könnyen tisztítható és nem hullik a szőre sem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.