Kell a púder!

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3040 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3040 Ft

A K.A.P. kúp ecsettel gyerekjáték a satírozás. Az ecset formájának köszönhetően színfelvitelre is kiválóan alkalmas.

Az ecset 18,3 cm hosszú. Taklonból készült szálakkal.

Ár: 3040 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
Ár: 3.200,- , Eladó: Animi
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
Blackxentric

2019. február 6.

Nagyon szépen lehet vele satírozni és szint felvinni is. Többnyire ezt használom satírotáshoz, mert megfelelő a mérete. Minősége is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

BK19

2018. szeptember 10.

Csatlakozok az előttem szólóhoz. Én sem tudtam,hogy ekkora különbség lehet ecset és ecset között. Vettem már Mac és Sigma, Milani ecseteket is.Jók azok is, csak valahogy nem lettek a nagy kedvencek. Ezért is féltem megrendelni,hogy hát minek... Aztán, volt egy -20%-os akció, és néhány darab kivételével, az egész kollekció a birtokomba került ( hál istennek). Szemre, azóta én ezt , a nagy satírozó ecsetet,és a mini árnyékolót használom. Hónapok óta nem használtam mást. Gyönyörűen lehet vele satírozni, és gyorsan is.Először jön a nagy satírozóecset egy átmeneti színnel ( ez az,ami szinte mindig használatban van),aztán jön koncentráltabban a szemhéjpúder a mélyítő vonalba a kúpecsettel. Füstös szemekhez is tökéletes, a sötétebb színek felvitelére és apróbb satírozásához.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

brethalia

2018. február 18.

Úú, én írom az első véleményt. ^^

Szuper, akárcsak az alapozó ecset (a többiről - még - nem tudok nyilatkozni, de kívánságlistásak a pirosító ecset és a kisebb szemhéj ecsetek is :) ).
Könnyű vele dolgozni, és a viszonylag nagy felülete miatt gyorsan is használható.

Semleges / matt, világos színű púdert szoktam ezzel, első lépésben felvinni a teljes mozgó szemhéjamra, illetve a végén szoktam a mozgó szemhéj és a szemöldökcsont között átmenni, szintén egy világos, semleges színnel, hogy egységesen össze legyen dolgozva a festék mindenhol, "ki legyen egyenlítve" a szemöldök és a szemhéj közötti terület, szép legyen az összkép. Valószínűleg satírozni is lehetne vele, bár nekem ehhez túl nagy felületű, ehhez a kisebb Essence ecseteimet szoktam használni (kisebb pufi és lapos ecsetek).

Talán annyi negatívuma van, hogy porozza a szemfestékeimet (jobban, mint más ecsetek), de le lehet fújni, ütögetni, szóval ez legyen a legnagyobb baj vele.

Puha, könnyű tisztítani is. Egy nagyon jó minőségű ecset, megéri az árát (főleg, ha sikerül valami akciót kifogni :) ).

UP:

10 hónap használat után már biztos vagyok benne, hogy nagyon porolja a festékeket. Számomra ez zavaró, ezért egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Úú, én írom az első véleményt. ^^

UP:

Anett0721

2017. november 25.

Ez egy fantasztikus ecset. Nem is gondoltam volna elsőre, hogy ecset és ecset között ekkora különbség lehet..persze nyilván gondoltam, hogy van, de hogy ekkora?! Szép felvitel, hibátlan satír, bármilyen festéknél (mindegy neki, hogy 2 ezres Revolution vagy 15 ezres Naked). Élmény dolgozni vele!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.