Kell a púder!

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2020. április 17.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek

Különleges kialakítása miatt lehetővé teszi, hogy az alapozó második bőrként illeszkedjen. Krémes és folyékony textúrákhoz.

skin

2020. április 17.

Egy álom! Ilyen puha ecsettel még életemben nem volt dolgom,pedig kipróbáltam egy jó pár márkát más felsőkategóriásokból is. Ez folyékony textúrákhoz lett kitalálva,de megsúgom finoman bánva vele a poros termékekhez is alkalmas lehet. Nem túl hosszú ecset ezen kicsit meg is lepődtem ,de nagyon kézreálló. Nem csíkoz, fátyol vékonyan is fel lehet vele vinni az alapozót. Igaz nem olcsó ecset ,de megér minden forintot. Azt kell mondjam meglátszik,hogy szívvel lélekkel lett megtervezve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 17.