Kell a púder!

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 2720 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 2720 Ft

A K.A.P. mini árnyékoló ecsete nagyon tömött, mégis rendkívül puha. Ceruza satírozására, szemhéjbázisok felvitelére és szemhéjpúderek felvitelére is egyaránt alkalmas. Igazi kis jolly joker.

Az ecset 17,3 cm hosszú. Szálai taklonból készültek.

Ár: 2720 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
Ár: 3.000,- Ft , Eladó: Animi
Állapot: Új, 1-szer próbált, Helyszín: Solymár / Budapest, fizetés: Posta, Foxpost előre utalás után vagy személyes átvétel (Solymár, Budapest)
Blackxentric

2019. február 6.

Nagyon szép precízen lehet vele dolgozni és a minősége is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Nagyon szép precízen lehet vele dolgozni és a minősége is kiváló.

BK19

2018. szeptember 10.

Annyira de annyira imádom ! Nagyon puha, és gyönyörűen lehet vele a tövekben dolgozni.És tényleg fontos,hogy puha legyen. Volt már ehhez hasonló ecsetem, direkt erre a célra vettem, de annyira szúrt, és kemény volt az ecset, illetve a port is tök nehezen vette fel. Kifejezetten, csak erre használom (bázis, vagy púder felvitelére nem ezt használom)! Hasonló imádat, a kúp és a nagy satírozó ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Csucsi08

2017. december 12.

KM boxban volt. Teljesen meg vagyok elégedve vele, kellemes és puha. Magamtól biztosan nem adnék érte ennyi pénzt. Egyelőre nem érzek óriási különbséget, mivel nekem némelyik ebay-es ecset is teljesen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Hajnacinci

2017. június 2.

Én nagyon szeretek vele ceruzát elsatírozni a pilláim tövében, illetve személypúdert fölvinni. Puhák a szálai, nem szúrja ki a szemem, szépen, egyenletesen dolgozza el krémet vagy port. Valóban jó minőségű kis jolly joker! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 2.