Kell a púder!

Ár:   3400 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 2720 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 2720 Ft

A K.A.P. nagy ferde ecset szálai tömöttek, puhák és ruganyosak. Alkalmas vonalak húzására.

Az ecset 16,8 cm hosszú. Szálai taklonból készültek.

Ár: 2720 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
Moni1980

2019. február 22.

Update: Felpontozom, mert szemöldökre tökéletes.

Lehet, hogy én vagyok hozzá nagyon ügyetlen, de ez az ecset számomra használhatatlan. Nehéz vele dolgozni, ráadásul lepereg róla a festék, ami aztán összekeni a szemem alatti részt. Más ecseteknél ezt nem tapasztalom. Próbálkoztam vele párszor, de nem tudok vele megbarátkozni, így maradok az Essence ecsetemnél. :) Lehet, hogy masszív meg tartós, de nekem nem vált be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 22.

Update: Felpontozom, mert szemöldökre tökéletes.

CeCeDrake

2019. február 7.

Update: minden nap használom és olyan, mint új korában. Rendkívül jó minőségű.

2017. 11. A kedvenc ferde ecsetem!
Miután a kedvenc ferde ecsetem szétesett úgy, hogy már nem tudtam megragasztani (tized ennyibe kerül és már anno úgy jött, hogy a nyele lötyögött és ragasztással kezdtem, de az ecsetet imádtam) akkor döntöttem emellett. Masszív darab, igazi high end minőség és egy álom vele dolgozni! Remélem sokáig bírja! Most fél éves és mintha új lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Update: minden nap használom és olyan, mint új korában. Rendkívül jó minőségű.

2017. 11. A kedvenc ferde ecsetem!

Blackxentric

2019. február 6.

Számomra tökéletes arra, hogy vékony vonalat húzzak a szemem tövébe. Minősége kiváló, már sokszor mostam és nem hullik és szétesni sem akar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

lovecreams

2017. november 23.

KM-boxban volt és nagyon-nagyon örültem neki! Jelenleg a szemöldökömre használom, könnyű vele dolgozni, kellően vékonyak, ruganyosak és tömöttek a szálai. Szemre még nem próbáltam, de biztosan oda is tökéletes lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 23.