Kell a púder!

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3120 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2017. január 25.

Kiszerelés:
Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3120 Ft

A K.A.P. nagy satírozó ecset feje laza szerkezetű, ezért nagyon finom és lágy satírokat lehet vele készíteni. Szálai puhák, hosszúak. Méretéből adódóan az arc nehezen hozzáférhető területeinek a púderezésére is használható.

Az ecset 18,6 cm hosszú. Taklon szálakból készült.

Ár: 3120 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
nicolebunny

2019. június 6.

Még anno nekem is a Krémmánia box-ban volt, azóta minden nap használom is. Nem is értem, miért nem véleményeztem még. :) Rengetegféleképpen használható darab - amikor megkaptam, még nem igazán sminkeltem a szemem, így akkor highlighterhez használtam, és arra is tökéletesen bevált. Ezen kívül használtam már a korrektor púderrel történő fixálására - arra is bevált. De amióta elkezdtem szemhéjpúder palettákat használni, azóta igazán a kedvencem. Szeretem a mélyítővonalban használni, összedolgozásra is kiváló. Nagyon szeretem! Egy szál szőrt sem hullajtott még azóta sem, nagyon masszív, minőségi darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

gothmarypoppins

2019. január 21.

Könnyű vele satírozni, és nagyon jó puha, előnyeit BK19 annira jól leírta, fluffy az egész! Én highlighterhez is használom néha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

Blackxentric

2018. szeptember 29.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet. Gyönyörűen el tudom vele satírozni a szemhéjpúdert. A minősége kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

BK19

2018. szeptember 10.

Imádom! Amikor hozzám került, már volt a tulajdonomban Mac,Sigma és Milani ecsetek (mindegyikből satírozó is),amik jók, de egyik sem lett a nagy kedvencem. Nincs olyan hatalmas szemem, nekem az alap (átmeneti) satírozó púdereimhez tökéletes.Nagyon gyorsan lehet vele, nagyon szépen eldolgozni a színeket. Ez az, amit mindig használok. Gyorsan fel egy átmeneti szín, esetleg feltapogatok egy kis világosat és ennyi,ha nagy rohanásban vagyok. Van egy hozzá nagyon hasonló Sigma ecset az E40 tapered blendig.Habár ugyanakkora, nekem az tűnik nagynak,aztán rájöttem,hogy nem az,csak tömöttebb. Amivel én nem tudtam annyira szépen satírozni, mint ezzel. Ez kicsit könnyedebb (fluffy), ami nekem jobban bevált. Ha valahova koncentráltabban akarok színt felvinni, ahhoz jön a kúp ecset (méreténél fogva, az kisebb szemre is alkalmas lehet). Hónapok óta amúgy nem is használok mást. Ezt, a kúp ecset és a mini árnyékolót, és kész minden magamnak készített szem smink.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

aukszflora

2018. május 24.

Voltam olyan szerencsés, hogy nekem ez lapult a krémmániás boxomban. Nekem a szememhez túl nagy méretű, így inkább az arcomon használom. A szemem alatti korrektor fixálására, vagy highlighter felvitelére tökéletes. Nagyon szeretem! :) Még egy árva szála nem hullott ki, és az alakját is tökéletesen tartja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.