Best of Beauty 2019

Kell a púder!

Ár:   4600 Ft   Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online a Kellapudershop.hu-n 3840 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2015. november 18.

Kategória:   Ecsetek
Vedd meg online: Kellapudershop.hu, 3840 Ft

Taklonból készült szálai sűrűek, tömöttek és pihepuhák, nem hullik, nem törik. Nyele fából készült műanyag borítással. Amit a kezedbe veszed, rögtön érezni fogod a különbséget, ez egy prémium kategóriás ecset. Örök darab, örök kedvenc.

Ár: 3840 Ft , Eladó: Kellapudershop.hu
Fizetés: személyes átvétel, MPL futárszolgálat, Pick Pack Pont, Szállítás:utánvétel, előre utalás, készpénz
fankitown

2019. június 1.

A saját márkás pirosítójához használom. Az ecset 2 éve van meg, heti átlag 3x használom, tehát nincs agyon nyúzva, egyelőre jól tartja magát. Sűrű, a szálai jó minőségűek, de elég sok terméket vesz fel és sokszor pont a sűrűsége miatt nehéz vele egyenletesen felvinni vele a pirosítót. Ár-érték arányban szerintem nem a legjobb döntés, ezért kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Geva74

2019. május 22.

Az első ecsetem mozgò fejjel érkezett,reklamàltam küldtek egy másikat ami két részben érkezett meg. Szàmomra negatívan indult az ecsettel az ismerjedés,majd a hasznàlata sem jött be,mert tùl sok festéket vesz fel, és eldolgozàs alatt viszont az alapot is leszedte többször is az arcomròl. Csalodott vagyok, bàr lehet àsvànyi pirositòkkal mükődhet,azzal nem pròbàltam,ezért kapott 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 22.

babyface

2017. április 25.

csak szuperlativuszokban tudok beszélni róla akárcsak a púderecsetről vagy a blenderről. már évek óta egy ezeréves szétesett, leharcolt essence pirosítóecsetet használtam, most vettem rá magam, hogy befektessek egy jó minőségű darabba. :) szuper puha, tömött egy álom vele dolgozni, nagyon szépen és természetesen lehet vele eldolgozni a pirosítót. örülök hogy a KAP ecseteket válaszottam <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 25.

petoandika

2017. január 3.

Csodás ecset, szépen lehet vele dolgozni, puha, tömör. A kialakítása is nagyon tetszik, egyedül azt tudnám felróni neki, hogy kicsit "nehéz" pl a real techniques ecseteimhez képest. Ha valaki egyébként a tökéletes ecseteket keresi, a KAP ecsetei azok. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

2016. szeptember 27.

Csodás, mint a többi KAP-termék. Nyár eleje óta van meg, azóta az esetek 90%-ában vele pirosítok. Puha, mérete is pont megfelelő, nem hullik, sebbenzines papírtörlőn körözve vele tökéletesen megtisztul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

NovakneViki

2016. július 14.

Egyik púder péntek alkalmával sikerült megtapogatnom az összes arcecsetet és annyira meggyőztek, hogy be is szereztem mindhármat a júniusi akciós napok keretein belül. Nagyon tetszik az ecset ferde kialakítása és, hogy a használatával végre nem Dee Snideres pír van az arcomon.
Ezt a folyóvíz alatt nem mosom szabályt pedig igyekszem betartani és örülök, hogy Gabi erre felhívta a figyelmemet, mert én simán kimostam volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

igarel

2016. április 7.

Szettben vettem meg a hármat és már csak ez maradt ki az értékelésből! Ugyanazt tudom mondani mint két testvérénél, hogy nagyon szeretem, puha, jó vele dolgozni, könnyen tisztítható és nem hullik a szőre! Nyugodt szívvel ajánlom bárkinek mindhármat! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Belyus

2016. február 20.

Szuper ecset, szépen el lehet dolgozni a pirosítót. Beleolvad a pirosító a bőrömbe, nem hagy éles vonalakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

marazaniko

2016. február 3.

Az alapozóecsettel vettem meg ezt a pirosítóecsetet is, ami szintén kiváló kvalitásokkal rendelkezik. A szálai pihe-puhák, nem hullanak, és nagyon jól eldolgozható vele a pirosító. Ezt is egy krémmániás 20%-os akció keretében vettem, és egyáltalán nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 3.

szasszka

2016. január 27.

Most már elég ideje használom ahhoz, hogy véleményt írjak. Nagyon puhák a szálai, imádom ahogy reggelente simogatja az arcom ez az ecset. :) Vigyázni kell vele, mert nagyon jó leadja a felvett pirosítót, azaz csak óvatosan szabad a pirosítóba mártani. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.