Kell a púder!

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Kell a púder!, Módosítva: 2014. október 16.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Ez a cuki színes pamacs maradéktalanul eltávolít minden sminket, szennyeződést az arcodról. Használata egyszerű, vizezd be és töröld át vele többször az arcodat. Használata után egyszerűen mosd ki kímélő szappannal, hogy minél tovább tartson. Alaposan csavard ki és hagyd megszáradni a következő használatba vételig. Környezetkímélő és kornyezetbarát, nem termelsz több üres flakont és a bőröd sem érintkezik mesterséges folyadékokkal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Pumi

2022. augusztus 13.

Feketében van 3 darab, nekem nem jött be... Drága is, túlméretezett, nehéz kimosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. augusztus 13.

Dea

2018. június 3.

Kb. ugyanannyira szedi le a sminket,mint az ebayes kendő, viszont szerintem túlárazott, illetve szerintem praktikusabb lenne 3 kisebb korong ennyiért,mint egy nagy, majd meglátjuk hosszabb távon mennyire válik benne, de jelenleg úgy vagyok vele,hogy az ebayes kendő jobb választás(viszont mivel magyar márka ezért mindenképpen plusz :) )...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Ada85

2018. április 20.

Ez egy elég szubjektív dolog, de én szeretem. Tény, hogy a szempillaspirált nem szedi le maradéktalanul, ezért egy kis micellás vízzel segítek ezen a problémán. Nem szeretem, ha egy arctisztító mindent visz. Én a többlépcsős tisztítás híve vagyok, sokkal kímélőbbnek tartom, illetve az arcomnak is ez jött be a legjobban. Már egy ideje megvan, én kézzel szoktam kimosni és még jól bírja. Véleményem szerint, ezzel kiegészítve az arctisztításom, sokkal több arclemosós cuccot megspóroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

bubilany

2017. november 30.

Nagyon szerettem volna hogy jó legyen :(
De sajnos nem volt az...vízálló vagy simán csak tartós/erősebb sminkkel már nem tud megküzdeni csak sminklemosóval, és pár hónap után hiába mostam nem lett szép, az anyaga is megváltozott és a színe is :( első KAP termékem volt és ilyen árakon lehet hogy az utolsó is :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Nagyon szerettem volna hogy jó legyen :(

bogdanbianka

2017. november 11.

Nagyon jó kis termék, rengeteget segít a sminklemosásban. Egyedül a szempillaspirállal birkózik meg nehezen, de egyetlen vattakorong egy kis micellás vízzel elég a teljesen tiszta pilákhoz. Mióta megvan, nem is használtam más sminklemosót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Bb.Sophie

2017. május 26.

Régóta kerestem már ilyet, vagy hasonlót, mióta láttam a "Glov" beauty kesztyűt egy külföldi blogon.
Nagyon puha, jól megszívja magát vízzel és tényleg alaposan tisztít. Semmilyen lemosó terméket nem használok mellette, csak áttörlöm az arcom egy micellás vattakoronggal, de ebből is lényegesen kevesebb kell. Talán kevésbé gyorsabb, mert használat után ki kell mosni és megszárítani, de lényegesen kevesebb kemikáliát kell így használni sminklemosásnál.

UPDATE: néhány hónap használat után teljesen beszürkült, durva lett az anyaga és már mosógépben sem lehetett szépen kimosni. A kis akasztója a rendszeres használat mellett hamar leszakadt. Nem fogom újravenni, mert azóta találtam olcsóbb (és sajnos jobb) alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

grey

2017. április 11.

Nagyon cuki 🙂 tényleg szépen leszedi az alapozót, ha használok valamilyen arctisztítót akkor azt is vele törlöm le. Puha és meglepően könnyű kimosni, nagyon praktikus rajta a kis akasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 11.

Gigike

2015. december 27.

Háááát.... Volt nekem hasonló szivacsom amit azóta is keresek... Az nagyon jó volt, szépen leszedte víz segítségével a maszkokat, de a sminket az sem szedte le tökéletesen. Ezért is döntöttem úgy hogy veszek egy ilyen szivacsot, ami tényleg finom puha, de hogy a sminket nem szedi le az is biztos... Főleg nem sima vízzel... A pórusaim ugyan úgy tele vannak sminkel utána... Nekem csalódás volt, ennyi erővel varrhattam volna ilyeneket sima törölközőből is és legalább megspórolom az árát valamire aminek még hasznát is veszem...
Csak pénz kidobás!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 27.

Csak pénz kidobás!!!

sztygirl

2014. augusztus 12.

Ez volt a legelső Kell a púder! termékem :-) mióta meg van nem nagyon találkoztam sminklemosóval :-D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 12.