Kelsey Berwin

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Illatcsalád: orientális-fás

Fejjegyek: levendula, mimóza

Szívjegy: agarfa

Alapjegyek: szantálfa, borostyán, cédrus

kicsimira

2020. február 14.

Lágy krèmes puha ès tartós illat. Fel fel bukkan egy kis füstös illat, de inkább a púderesebb illat dominál. Nagyon tetszett az üvege ès imadom az al mazyoonát is Berwintől. Nagyon sajnálom,hogy nem az èn illatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

yudiger

2019. november 17.

Nagyon vonzó, kiegyensúlyozott, kifinomult szép, lágy illat. Nagyon jó viselni. Az oud nem főszereplő, nem is mellékszereplő, inkább csak statiszta.
Simogató, puha illat (lehet, hogy a mimózától van? :) )kissé füstös finomság.
Tartóssága is jó (bár ezért az árért akár naponta többször is szívesen fújkálnám magamra). Az üveg szép, de nem táskabarát, mert elég nagy és nehéz.
Ár-érték arányban szinte verhetetlen. Kipróbálását mindenkinek javaslom, aki nem kizárólag a tucat-illatokat kedveli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 17.

Simogató, puha illat (lehet, hogy a mimózától van? :) )kissé füstös finomság.

Torpece

2019. november 7.

Igazából Dóri véleménye adta a végső lökést, hogy ne csak szemezzek vele, de egyet be is szerezzek magamnak. Valóban igazi különlegesség, az arab parfümök egyik méltatlanul ismeretlen példánya. Az oud épp csak egy halovány pötty erejéig érezhető, kb. olyan tőle az egész mint egy picit füstös-balzsamos permet. Nagyon jó választás a hidegebb évszakra. A levendulát én nem igazán érzem, de elhiszem hogy van benne, lehet ez az illatösszetevő ad neki egy pici frissességet és ezért nem egy nehéz arab lett összességében. Próbáljátok ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

Doridori

2019. október 20.

Nagyon kellemes csalódás volt, sokkal jobb mint gondoltam... : ) az üveg élőben csodaszép, az illat tökéletesen összerakott, nagyon finom, lágyan "arabos", nem erőszakos, nem harsány illat, szerintem nem férfias és nem kesernyés, hanem inkább enyhén oud-os, balzsamosnak mondanám.... ez a parfüm például remek választás lehet azoknak, akik csak most ismerkednek az arab illatvilággal, biztos, hogy nem fognak csalódni benne... : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 20.