Kelsey Berwin

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 16.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fejjegyek: bergamot, ananász

Szívjegyek: cédrus, jázmin, pacsuli

Alapjegyek: pézsma, borostyán

Ár: 900 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán

sanyi0629

2020. február 17.

Verhetetlen ár/érték arányú, számomra virágos pézsma illat, jelentős hatósugárral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.