Kelsey Berwin

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2015

Fejjegyek: citrusok, bergamott

Szívjegyek: fás jegyek, narancs, csillag ánizs, vanília

Alapjegyek: pézsma, szantálfa, agar fa, borostyán

Kelsey Berwin Sheikh Al Shyookh edp 100 ml
Ár: 5 800 Ft postaköltséggel együtt , Eladó: Doridori
Állapot: 2-3 fújás hiánnyal, Helyszín: --, fizetés: Majd megbeszéljük a részleteket.... : )

Doridori

2019. október 12.

Nagyon érdekes illat, friss és mély egyszerre, de nem nehéz illat, nem is tudnám hasonlítani semmihez. Kifújáskor citrusos és icipicit ánizsos, de nagyon kellemesen, majd később enyhén citrusosan édeskés fás alapon, de nem "arabosan szúrós". Mindenképpen megér egy próbát, igazi különlegesség. Melegben is jól működik, nem fullasztó, de nem kell sokat fújni belőle, mert akkor lesz igazán kellemes. : ) Olyan hatást kelt, mint amikor meglátunk valakit nagy forróságban tetőtől talpig hófehér, vékony anyagú öltözetben. Klassz látvány. Talán a túl hideg nem kedvez neki, nem az "ő" világa. : ) Szerintem nyári - tavasz végi illat. A csomagolás nagyon szép, az üveg letisztult forma, hófehér, meseszép. Nagyon jól passzol a tartalomhoz a fehér-arany szín, mert tényleg ilyen illat, ha színekben kellene kifejezni. : )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 12.