Kelsey Berwin

Ár:   4900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. szeptember 25.

Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejjegyek: bergamott, málna

Szívjegyek: jázmin, heliotrop, nyír

Alapjegyek: cédrus, bőr

PerfumePippi

2020. június 6.

Hú, nagyon ott van ez az illat! Sokáig szemeztem vele, és milyen jól tettem, hogy megvettem! Általában szeretem a bőrös jegyet, és bíztam a heliotrop és a jázmin púderes jellegében is. Mindezzel együtt teljesen más vonalat képvisel, mint amiket általában magamra fújok, de nagyon örülök, hogy már egy ilyen típusú parfümöm is van.
Számomra semmihez sem hasonlít: púderes-bőrös "irodaillat", nagyon komfortos, mégis modern. Az enyhén édeskés púderességébe pedig belevegyül egy ecsetvonásnyi kesernyés citrusosság, ami hanyag eleganciát ad neki. Kellemesen bőrközeli, vagy annál picit nagyobb hatósugarú, és tartós.
A csomagolása nem retikülbarát, ellenben papírnehezéknek kiváló! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 6.

A csomagolása nem retikülbarát, ellenben papírnehezéknek kiváló! :-)

Torpece

2019. november 7.

Ezt az illatot is Dórinak köszönhetem és feltettem ugyan eladásra, de lehet változni fog a helyzet és fújósban lesz csak kiadó. A kezdeti kifújás Bottega Veneta illatot sejtet, de ez változik később, egy diszkrét friss, fehér virágos-fás illat lesz belőle. Nagyon tartós és árát tekintve kihagyhatatlan szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.