Kent

Ár:   14 000 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fodri, Módosítva: 2014. november 25.

Ár:   14 000 Ft
Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Szépítő eszközök

Bükkfából készült 75 mm átmérőjű körkefe a legnemesebb merev fekete sörtével. Ideális a hosszú, vastagszálú hajhoz.

Oila

2017. december 8.

Csodálatos hajkefe. A legnagyobbnak kicsit nehéz kézben a tömör fa nyele, de ahogy a hajhoz, fejbőrhöz ér, az mindent megér. Nekem állig érő bubi hajam van, és megvan a legkisebb és a legnagyobb méretben is. A kicsi precízebb frizurakészítéshez való, a nagy nyilván hosszú hajhoz, de az én rövidebb hajamnak sem túl sok, nagyon szépen át tudom vele kefélni, mintha egy hagyományos formájú kefét használnék. Fényes, jó tartású a haj tőle. nagyn könnyű tisztítani, és szerintem évtizedekre szól, így megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 8.

Vanília

2015. június 15.

Nagyon régóta használom, gyönyörűen be tudom vele szárítani a hajam. Nekem ugyan az eggyel kisebb méret van meg, mert a vékony szálú, középhosszú hajamra az is bőven elég (és póthajjal is ideális volt), de szerintem mérettől függetlenül nagyon jól teljesítenek a Kent körkefék, kefék. És fontos, hogy nem pár évre szólnak, hanem évtizedekre. Megérik az árukat. Én abszolút nem csalódtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 15.