Kent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2013. július 10.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Ecsetek

médea

2012. január 29.

Ezt az ecsetet használom már legalább egy éve. Természetes puha szőrből van, csak egy picit törik és gyakran kell az arcomról a letört szálakat leszednem. (nem tudom, hogy más is tapasztalt ilyet más ecsettel?)
Lehetne egy kicsit tömöttebb is, az előző ecsetem tömöttebb volt. Nagyon szép, esztétikus, és nem is drága 5900 Ft.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 29.