Kent

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Keesia, Módosítva: 2013. július 18.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Ecsetek

Természetes szőrből készült.

Keesia

2013. május 28.

Eleinte nem voltam kifejezetten elájulva tőle, mert a gumi bevonatú szárra (olyan, mint a NARS kozmetikumoké) lemoshatatlanul rátapadt a csomagolásának a szövege, plusz amikor kimostam, kihullott pár szőrszál, és nem is találtam megfelelően tömöttnek, de azért természetesen nem dobtam ki, és elkezdtem használni.
Lényeg a lényeg, az eddig használt szemhéjpúder ecseteimhez hónapok óta hozzá sem nyúltam, kizárólag ezt használom!! A leírások alapján a MAC híres 217-es ecsetéhez hasonlítanám (bár még nem rendelkezek vele, de tervbe van véve a beszerzése), csak töredék áron, természetes szőrből készült, és travel size - aminek én nagyon örülök. A Neroli Parfümériában lehet kapni 3000párszáz forintért. Mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.