Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos

Fejjegyek: bergamot, citrom,

Szívjegyek: jázmin, narancs virág,

Alapjegyek: vanília, pézsma.

mujerconfused

2016. augusztus 16.

Húha, első fújásra nagyon erősen, már kellemetlenül, keserűen citromos, de aztán szépen átalakul egy vaníliásabb, de mégis friss illattá. Mintha egy nagyon finom citromkrémet fújtam volna magamra, nagyon jó kis nyári parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.