Kenzo

Ár:   8940 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cioccolata, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 2009 (a 2000-ben kreált Kenzo Flower illat kissé módosított változata)

Kevésbé púderes, mint az eredeti illat, a virágos jegyek kerültek hangsúlyozásra.

Illatjegyek: damaszkuszi rózsa, jázmin, tömjén, pézsma, vanília, galagonya, fekete bors, rózsabors

Londa

2016. április 26.

Tartosnak nem a legtartosabb de valljuk be az illata paratlan! Elsore beleszerettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

senskin

2015. március 19.

Jó kis illat, nekem tetszik. Édeskék, virágos. Tavasszal tudom főként elképzelni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 19.

gothmarypoppins

2014. november 9.

A kedvenc illatom, rajtam egész nap kitart, este a rózsa, a pézsma, a jázmin, és a vanília érződik leginkább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

MissSz*

2014. március 19.

Ajándékba kaptam,nem sokáig tartott sajnos. Valódi intenzív virág illata van,tavasszal bárkinek ajánlom. Teljesen eltér más hasonló kaliberű illatoktól,de hiába az egyedisége,nem venném újra. Hamar elfogy és többször kell használni a nap folyamán.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
csombi817

2013. december 8.

Egy időben használtam, az illata tényleg jó, de hamar elmegy, a mostani parfümömet még délután is lehet érezni, ezt annak idején max délelőtt. De az üvege szerintem nagyon szép:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 8.

cioccolata

2013. november 24.

Csak egyszer szagoltam, de nagyon bejött! Leírhatatlan... egy isteni, édes-virágos illat, ami valahogy nem emlékeztet más illatokra. Sokkal kevésbé púderes, mint az eredeti Flower. Ha lenne felesleges 15 ezer Ft-om tuti megvenném. Addig még érlelgetem a döntést. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.