Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. szeptember 21.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: fás-fűszeres

Fejjegy: fahéj, bergamot, citrom, lime

Szívjegy: szegfű, ámbra, kardamom, szerecsendió, mate, bors

Alapjegy: cédrus, szantálfa, guaiac fa, vetiver, benzoin

Kenzo Jungle Homme EDT teszter
Ár: 8900 , Eladó: Phantomia
Állapot: új, doboz nélkül, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után Foxpost vagy postán maradó

Lapo

2017. június 5.

Nagyon toleráns orrom van, azonban az első fél óra komoly megpróbáltatás volt.. egyszerűen semmi mást nem érzek mint egy régi típusú szúnyogriasztó spray citromos illatát.. később sokat csendesedik ez a szúrós nyitány és kezd előbújni egy jóval finomabb illat.. itt nagyon elgondolkodtatott..valahol éreztem már hasonlót.. megvan: Chanel - Allure Homme Edition Blanche.. Nem ugyanaz, nem kópia (főleg hogy az utóbbi kb 10 évvel később érkezett) , de van benne egy kis hasonló fuvallat..
Nehezen indult az ismerkedés, de a végére sikerült zöld ágra vergődni vele.. Továbbra sem lesz örök kedvenc, ajánlani is csak óvatosan merném.. feltétlen próbálni kell előtte..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Etee

2016. május 14.

Egy hármas 5ml-es mintacsomag keretében jutottam hozzá és bár az Elefánt volt a cél az értékelései alapján, ez lett a kedvenc :) Nagyon tartós, semmivel sem összehasonlítható illata van. Én annak is örülök, hogy aki megérzi, nem tudja beazonosítani egy tömegillattal sem....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 14.

dobolank

Korcsoport: >54
2014. április 3.

A Nyugati aluljáróban vettem belőle mintát. Mind a kettőnknek tetszik, engem halványan a régi, kis műanyag üvegformájú csomagolású pezsgőporra emlékeztet egyébként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. április 3.