Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. február 4.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: áfonya,

Szívjegyek: ibolya

Alapjegyek: fekete ribizli

Visine

2018. szeptember 3.

Tavaszi-nyári virágos nedű, a 12=1 tucat fajtából. 1-2 óráig érezhető, tehát simán el lehet locsolgatni egy üveggel pár hét alatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Lin

2018. június 22.

Csodálkozom, hogy én vagyok az első véleményező. Én alapvetően nem vagyok jóban a Kenzo illataival, de egy véletlen folytán megismertem őt. Első fújás után a Gucci II. ugrutt be, régen nagy kedvencem volt! Ám most nekem a Violet sokkal jobban tetszik. Áfonya egy kis fanyarsággal, pont annyira, hogy nem lesz túl “savanyú”, nem is édesedik be túlságosan. Üdítő, frissítő kis finomság lehet belőle a nyári hőségben. A kupakja zseniális🤗

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 22.