Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, Módosítva: 2015. június 14.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

A Kenzo Amour 2011-es limitált kiadása.

Illatösszetevők: bergamott, keserűnarancs, tea, frangipáni, pünkösdi rózsa, vanilia, pézsma, ylang ylang

hagicica20

2013. március 11.

Igazán jól sikerült illat, de valahogy én csak télen, télutón vagy tavasszal tudnám elképzelni. Semmiképpen sem nyáron. Ahhoz túl sok benne a frangipani. Elég púderes és tartós illat. Tényleg nem kell sok belőle, mert 1-2 esetleg 3 fújás is kitart egészen estig. Karakterében talán a Max-Mara Max Mara EDP-jét tudnám hozzá hasonlítani. Igaz ez kicsivel könnyedebb tőle. Igazi finomság annak aki szereti az édesebb illatokat. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 11.

Amanda

2013. március 6.

Az I love you után már előre féltem vajon milyen lesz az újabb Amour flanker. Bevallom vakon rendeltem, és nagyon kellemesen csalódtam. Megkaptam amit vártam, az Amour könnyed, tavaszi-nyári verziója hozza a papírformát. Felfedezhető benne halványan az anyaillat, a tea és a keserű narancs üdévé teszi, a frangipáni meglágyítja.Az ylang-ylang és a pünkösdi rózsa gondoskodik a virágosságról, végül pedig előbújik a megszokott Amour alap. Engem nagyon megfogott, egyáltalán nem volt kidobott pénz amit rá szántam. A tartósságára sem lehet panasz. Jól sikerült illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.