Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. április 25.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Doranora

2019. december 11.

Még lehet kapni?? Igen ez volt az első parfümöm. Szerettem a friss, könnyed illatát, bár lehet, h ma már csak az emlékét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 11.

Puffin

2019. november 4.

Az első parfümök közé tartozik, amit vettem, lehettem vagy 25, és nagyon imádtam. Lágy volt, friss és gyümölcsös. Szerettem. Ma már biztos, hogy nem használnám, mert nagyon nem való a tolakodása (tartóssága) idősebb korban. Előtted-utánad méterekkel lehetett érezni (bár lehet, hogy csak azért, mert ész nélkül fújtam). Azért öt csillag, mert a maga korában elájultam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 4.

Yeticica

2019. július 25.

17 evesen kaptam ezt a parfit (taps taps : egy szepsegversenyen, lol) es uuuuutaltam az elso pillanattol! Fogalmam sincs az illatjegyeirol, de rajtam full sargadinnye - amitol a valo eletben is rosszul vagyok sajnos. Ize, illata, meg a kinezete is taszit 😁
Ha csak ragindolok szaladgatnekom lesz a masik iranyba. Szerencsere nemnereztem surun senkin, azota pedig szerintem kiment a divatbol.
(Persze, mint mindig, mason biztosan meg tudja mutatni szebbik enjet is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 25.

(Persze, mint mindig, mason biztosan meg tudja mutatni szebbik enjet is).

haszi79

2019. július 8.

90-es évek vége volt, randiztunk, a fiú azt mondta: "Várj meg itt!". Pár perc múlva megjelent, ezt a parfümöt vette meg és adta nekem. Örök emlék marad... de a parfüm olyan rajtam, mint a Chemotox.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

Brigitt

2018. június 25.

Huszonévesen ez volt a signature illatom, többen velem azonosították ezt az illatot. Rendkívül jól működött rajtam, szuper tartós volt és hát a hatósugara is iszonyat jó volt. Imádtam, mert akkoriban a friss, vizes illatok voltak a kedvenceim. Azóta megváltozott az ízlésem és a bőrkémiám is, de mivel gyönyörű emlékek kapcsolódnak hozzá. azon túl, hogy imádtam, ezért megérdemli a maximális csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 25.

Niki0215

2018. június 7.

Hmmm tinikorom kedvenc parfümje volt.....könnyed, üde, légies....20 éve társam, igaz ebben a kiszerelésben már nem kapni, tavaly sikerült egyet itt a KM-en beszereznem ebből a régebbi változatból.... Még mindig a megunhatatlan kedvenc......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 7.

Aquariusgirl

2014. június 7.

Ez a parfümöt még árulják?????? Az első nagy Kenzo robbanáskor asszem ez volt a második illat (az első csepp alakú üvegben volt és igazi különlegesség volt. a nevére nem emlékszem és itt sem találom, de azt imádtam) ami már akkor sem "ütött" nagyot, Nagyon enyhe nyári illat volt, de egyáltalán nem tartós, szinte jellegtelen. Egy üveget használtam anno el, eszembe sem jutott újravenni és meg vagyok rökönyödve, h még gyártják, annyira kis gyenguszka. Na, jó 3 csillag, mert azért nem rossz.:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 7.

2014. április 17.

Ambivalens érzéseim vannak ezzel a parfümmel kapcsolatban. Ha jól emlékszem 1996 Karácsonyára kaptam, valakitől aki akkor nagyon fontos volt nekem. Azt hiszem csupán ennek okán szerettem ezt az illatot. Mert maga az illat nagyon is felejthető, magamnak sose vettem volna ilyet. Nyári illatnak van aposztrofálva, de én a hidegben szerettem inkább használni. Ha abszolút objektíven ítélem meg, akkor ez egy nagyon középszerű illat, nélkülözve minden eredetiséget. A fehér teás jegy szerethető benne számomra, de a sárgadinnyés-aquás egyáltalán nem. Az emlékek miatt adnék neki négyest, de mivel objektív akarok maradni, nem teszem, és csak hármast kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

Tündérvirág

2014. január 7.

Engem a zöld növények illatára emlékeztet. Nem tetszett. Az üvege nem volt rossz. Még évekkel ezelőtt ajándékba kaptam, de hamar leváltottam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 7.

ramnaat

2013. április 27.

Eduska, hasonló élményeim vannak! :-)
Anyukám kapott egyszer ajándékba ilyet, ott volt a polcon mindig. Én meg hát csak csentem belőle egy-egy fújást, mert bár fogalmam se volt a parfümvilágról, azért azt éreztem, hogy ez valami nagyobb márka ám! De valami egészen fanyar, számomra nemfinom illata volt. Az orromban van még, fujjj. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

Eduska, hasonló élményeim vannak! :-)