Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Összetevők: orgona, menta, mandarin, bors, ibolya, rózsa, vanília, cédrus

Kenzo L'eau Kenzo Pour Homme
Ár: 8000 , Eladó: raczrenike
Állapot: Új teszter, Helyszín: Kecskemét , fizetés: Személyesen, vagy utalás után posta

Nenuka

2018. november 21.

Minden illatot imádok, ami a tini koromat idézi... na jó, csak sokat közülük. Ez is egy olyan. Friss illat hűvösebb nyár estékre. A kenzo nem nagyon fog mellé illatok terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

Kmanci

2017. február 13.

Exem használta, nyáron nagyon szerettem rajta, az őszt nem értük meg együtt, akkor már szerintem kevésbé tudtam volna értékelni, mert igazi friss, nyári illat. Nem túl tartós, meg valószínűleg az orrom is megszokta, leginkább csak akkor éreztem pár percig, mikor befújta magát reggelente. Maga az illat nálam teli találat, imádom a citrusos parfümöket szóval kennyére lehet velük kenni. Egyszer, mikor épp kifogytam a saját parfümömtől, magamra fújtam, mert szerintem uniszex parfümnek is elmegy, és én egyébként is inkább ilyenek után nyúlok. Az én bőrömön nem állt jól. A tartóssága miatt le kell vonnom egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Soldier

2015. augusztus 16.

Nagyon szeretem ezt a illatot.Máson... Megvettem mert nagyon tetszett,de ez volt az első olyan parfüm amit ha megszagoltam tetszett,de magamon nem tudtam elviselni,és alig vártam hogy lemoshassam magamról.Szóval 10 perc után zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 16.

jodocus

2015. június 29.

Érdekes vizes-virágos-citrusos illat, mely nevében is hordozza aquatikus jellegét. Tény, hogy érezni rajta a japán minimalizmus jegyeit, nem csak az üvegen (én a régi, vízcsepp alakú üvegre gondolok, kék, kavicsot utánzó tetővel), hanem az illaton is.
Tiszta, mint egy hegyi patak, de tartóssága sem több egy hegyi patak vizével történő arcpermet hatásánál. Kifújás után maximum egy óra az én bőrömön. A yuzu-jegyek is csak halványan vannak jelen, ezért még csak nem is hűsít. Télen meg szerintem észre sem lehet venni, mert még a kézmosásra használt Babaszappan illata is elnyomja őt.
Három csillagnál több nálam nem jön össze...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 29.

Három csillagnál több nálam nem jön össze...

Rhodesian Ridgeback

2015. február 4.

Miután több lepedőt is ott hagytam az Allee Douglasában, óvatosan meg mertem kérni a cseppet sem szimpatikus, agyonvakolt, "kortalan" hölgyeményt, hogy adjon már valamilyen kafántos férfi illatmintát - ha nem tervezi, hogy annyival is többet visz haza és nem osztogatja szét a barátnői között. Magától nem jutott volna az eszébe, hogy az illatminta az a vásárlónak jár. Hosszas méregetés után, ezt az illatmintát dobta bele a zacsekba, egy erőltetett kamumosollyal mellékelve. Magában pedig szerintem még az anyámat is szidta.
Nos, ez az illat pont olyan mit az eladóhölgy; fanyar, modortalan, műanyag és csak áhítozhat a szépségről, hiába üldözi. Kicsit légyírtó szaga, a leszáradás után pedig leginkább egy erőtlen citrusos bútortisztítóra hasonlít az illata. Kellemesnek pedig még távolról sem merném nevezni. Olyan mintha az Aqua Di Giot akarták volna lemásolni, de valamit nagyon elnéztek, vagy csak kihagytak belőle valamit. 16-18 éveseknek ajánlanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Málni

2014. április 6.

Nagyon kellemes tavaszi/nyári lime-os illat, simán unisex. Régen fanyarabb volt a bőrömön, most viszont édesebbnek éreztem, mintha női parfümből fújtam vna ki:) Az ára lejjebb ment, viszont most se túl tartós, ajj de kár érte...
Illat: 5+ponty
Erősség: 2-3 ponty
Tartósság 2-3 óra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 6.

Illat: 5+ponty
Erősség: 2-3 ponty
Tartósság 2-3 óra

Yndre

2012. augusztus 29.

Most erről a parfümről a férjem nevében fogok nyilatkozni... Ő nagyon szereti, a kedvenc parfümje. Talán ez az egyetlen illat ami iránt tényleg lelkesedik. Én már nem rajongok annyira érte, mert ugyan kellemes, friss illatú, de sajnos nagyon hamar elillan. De a férjem szerint még így is kedvenc. Fiatalabb, sportos korosztálynak ajánlom mindennapokra. (Én maximum 4 pontot adnék rá.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.