Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Fejjegyek: körte, licsi, greipfruit,

Szívjegyek: jázmin, liliom, frézia,

Alapjegyek: cédrus, pézsma.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

lunaticgirl

2015. április 15.

én megvédem ezt a szépséget még jó hogy millió parfüm van igy mindenkinek más tetszik..
imádom benne a licsit, a körtét mégsem csak egy egyszerű kis gyümölcsös tiniillat a virágok és az aquás jelleg miatt.
bár teljes áron nem venném meg a tartóssága miatt (nem érzemegész nap max fél napon át) de féláron nem volt rossz vétel.
mellesleg a párom odáig van tőle ennyi elég is :) 1 pont minusz a tartósságért

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.

mellesleg a párom odáig van tőle ennyi elég is :) 1 pont minusz a tartósságért

Sephira

2013. augusztus 23.

Nekem is nagy csalódás volt, pedig kíváncsian emeltem le a polcról mikor megláttam, "jé, még egy Madly, ez milyen lehet?''. Amilyen csodálatosra és felejthetetlenre sikerült az eredeti Madly, ez olyannyira jellemtelenre és silányra. Többet néztem ki Kenzo-ból, ez nem hozzá méltó, mennyire semmi köze a másik kettőhöz .....
Ahhoz sem méltattam hogy a kezemre fújjam, rögtön eldobtam az illatcsíkot, már nem is emlékszem milyen illata volt (talán édeskés?). Egyszerűen vannak illatok melyek örökre bevésődnek az orromba (még ha később halványabb emlékké is fakulnak), más illatokat (mint ez) pár perc múlva el is felejtek és nem emlékszem rá, a jegyeket se tudom felidézni.
Az illat szubjektív dolog, tudom, valaki szerint nem fair lepontozni egy illatot csak mert nem tetszik hisz másnak lehet hogy álmai illata.
Én csak az illatkreátor munkáját kritizáltam, nem ezt várnám egy Kenzo illattól (általában egyediek), ha egy másik divatház dobta volna piacra melyeknek hasonló illatai vannak nem kifogásolnám. Egy középkategóriás parfümnek ez az illat teljesen beleillene, egy rendelős, 4 betűs katalógus oldalaira és ott még népszerű is lenne.

Egy egyedi, stílusos illatra amiben van csavar arra áldozok, de ha középszerű illatot akarnék, annak megteszi egy középkategóriás (persze azon belül is vannak kivételek).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

hagicica20

2013. augusztus 23.

Hogyis szól a Hamupipőke mese??? A két gonosz mostoha testvér mindig szebbnek, jobbnak és sokkal egyedibbnek képzelte magát! Nos ebben az esetben nagyon is igaz, hogy a két nővér (igaz nem mostohák, inkább ő lett az :)) sokkal szebb, csinosabb, kacérabb és legfőképp egyedibb lenne. Nemtudom hogy az illatkreátorok miként nézik a meséket (talán tükörből??), de itt valamit nagyon nem jól rendeztek meg. A mesés illatú Madly-nővéreknek hogy lehetett ennyire buta hugicát faragni?? Vagy a kimaradta anyagokból gyúrták össze a rút kiskacsát???
Csak papíron próbáltam, de ennyi is elég volt, hogy eszembe se jusson a kezemre fújni. Kék üvege ellenére édes illat ácsingózik ki az üvegből. Nem az a fullasztóan édes, de nemis az ami ellene egy üde kék színhez. Ehhez az üveghez egy aquás illat dominálna.
Kifújáskor körte és az édeskés licsi van jelen. Sehol nincs nyoma a kesernyés greipfruitnak. Pedig mennyit tudna javítani a kezdésen.... hmmm.... sokat! Utána marad a fréziás pézsma. Mindkettő szintén édeskés tulajdonságokkal bír. És sehol egy kis felfrissülés, felüdülés... Csak reménykedem és várom, mert szinte könyörög érte az üveg, de semmi :(( Semmi csavar, semmi kirobbanó frissesség! Sajnálom szegényt, hogy ennyire rosszul sikerült darab lett. Nekem 3 *ot ér, mert nagyon középmezőnyös és inkább (kora)tavaszra ajánlott.
(a leszáradása egy régi Impulse illatra emlékeztet (az sokkal édesebb volt), de nem jövök rá hogy melyikre. Aki megmondja annak jár egy csillagos "piros pont" ) :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

kova

2013. július 11.

Amennyire jól néz ki az üveg ebben a színben, és amennyire egyedi a másik két Madly, ez szerintem nagyon kommersz lett. Ha beleszagolok, egyáltalán nem a nyár jut róla eszembe, víz, könnyedég pedig végképp nem. Nekem ez annyira csalódás, mint a Roberto Cavalli Acqua, az sem a legfrissebb illat. Ez valamelyest ahhoz is hasonlít. Sajnálom, mert szerettem volna szeretni... Tartósságára viszont nincs panasz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 11.