Kenzo

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Picur81, Módosítva: 2018. április 24.

Lelőhely:   parfümériák, drogériák, online

Kiadás éve: 1992

Fejjegyek: mahagóni, zöld levelek, őszibarack, jácint

Szívjegyek: bazsarózsa, ciklámen, frézia, jázmin, ylang-ylang, gyöngyvirág, rózsa, nárcisz

Alapjegyek: írisz, szantálfa, borostyán, pézsma, tölgymoha, cédrus

Kenzo Parfum 💚🌿 d'Été EDT 10ml fújós
Ár: 4.500,- plusz foxpost vagy postán maradó ajánlott , Eladó: havana74
Állapot: Saját üvegéből frissen átfújva, minőségi üveg fújósba, Helyszín: Kaposvár, fizetés: előre utalás után küldöm

Anyu77

2021. február 25.

Annyira tökéletes volt! Ha valaki szintén annyira a szerelmese volt, mint én, annak ajánlok egy hasonlót: Mexx City Breeze citromsárga női illata. Szerintem emlékeztet rá...de nem ugyanaz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 25.

pzs14

2019. december 15.

Egy újabb, már nem gyártott nagy kedvenc :( Parfümkeresőben vagyok, így idézem fel imádatom tárgyait. Ahogyan a Fragrantica oldalon látni vélem, a mai parfümök legtöbbször sokkal kevesebb féle illatból állnak össze. Ha egy gyártó újít egy-egy top darabon, akkor általában "lebutítja". Itt a '91-es verzióban 18 illatjegyből tevődött össze - a 2002-es 7 féléből... "Elveszett" belőle pl. a frézia, nárcisz, barack, rózsa, ylang-ylang stb :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 15.

Aquariusgirl

2019. szeptember 30.

havana74-től sikerült szereznem egy kisebb mennyiséget, éééééééééééééééééééés ez még mindig nagyon jóóóóóóóóóóóóóó!!!
Időutaztam egy kicsit, villannak be az emlékek, érzések.
És ugyanúgy tetszik, mint anno.
És döbbenet, hogy nem romlik meg.
És döbbenet, hogy edt létére, milyen tartós.
Imádat most is <333 Hatmillió csillag

2019. szeptember 21
Ifjú korom egyik Ikonja. Három üveggel tuti elhasználtam belőle. Kenzo-ék vele robbantak be a köztudatba, akkor nagyon egyedi és üdítő volt, rengetegen használták. Friss, kicsit zöld, nagyon (de nem túl) virágos, amiben volt valami pimaszul fiatalos könnyedség is :-). Akkor nekem találták ki, imádtam. Az üvege is különleges volt, és illett hozzá. Szívesen megillatolnám újra, de csak ezt, mert az újból szereztem mintát, de az jellegtelen gyöngyvirág illat csupán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Időutaztam egy kicsit, villannak be az emlékek, érzések.
És ugyanúgy tetszik, mint anno.
És döbbenet, hogy nem romlik meg.
És döbbenet, hogy edt létére, milyen tartós.
Imádat most is <333 Hatmillió csillag

2019. szeptember 21

Nari

2019. július 6.

Mindenben egyetértek havana74- el.
Egy pici eredeti üveges miniparfümöt kaptam ebből a nagyobbik lányomtól, emlékül, mert amikor kicsik voltak, ennek a parfümnek a Tiramisu nevű utánzatát használtam...(az eredetit egyetemista anyukaként ugyebár nem tudtam volna megvenni :D.) Szerettem... kár hogy sem ezt, sem a Tiramisut nem gyártják már... Kimunkált, gazdag, karakteresen zöld illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 6.

Mindenben egyetértek havana74- el.

havana74

2018. november 6.

Az én ízlésem szerint ez a parfümös üveg a világ 3 legszebbje között van. Most már boldog birtokosa vagyok egy 50 ml-s és egy mini üvegcsének is.
Azok az erezetek, görbületek, a harmatcsepp, az üveg tapintása, arányai, nagyon el lett találva.♡
Illatában érezni a korát, harmatdús fiatalságom idejét. Csak csínján fújok belőle, mert illatában van nagyon hasonlóm, a Rochas Fleur d'Eau, abból két üveggel is.
Frissítő zöld illat mindkettő, kortalan klasszikus.

Ma újra elővettem ezt a tavaszi virágos kertet, jácint, nárcisz, gyöngyvirág így szépen jönnek sorba, épp ahogy a krókusz és hóvirág után megindulnak az első tavaszi napsugarak hívására a természetben is.
Ez azért egy kesernyés, fanyar illat, fiatal orrocskáknak idegen....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 6.

Frissítő zöld illat mindkettő, kortalan klasszikus.

Ez azért egy kesernyés, fanyar illat, fiatal orrocskáknak idegen....