Kérastase

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: marek.adrienn, Módosítva: 2014. április 3.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Kisimító hajápoló olaj száraz, rebellis és nehezen kezelhető hajra

Táplálja, puhává és hosszú távon könnyen kezelhetővé teszi a hajat. Védi a hajszálakat a nedvesség okozta szöszösödéstől.

Iminbeauty

2019. június 24.

Nálam bevált. A vékony szálú hajamat a többi Kérastase borzalmasan elnehezítette, a NUTRITIVE viszont pont annyira könnyű, hogy tudom kezelni a hajszálaim vele. Ez az olaj számomra annyiban volt jobb, mint a drogériás társai, hogy könnyen beszívódott, kevés mennyiség is elegendő volt, nem hagyott ragacsos nyomokat, a kellemes illata pedig nem volt fojtogató. Az egyszerűbb olajok nálam kevésbé működtek, rendszerint összekenték a ruháimat.
Ebből elegendő volt egy kis mennyiség is, azt jó tudtam használni és kb. két hét múlva valamelyes javult a hajvégeim szöszösödése. Jobbat még nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

marek.adrienn

2014. március 26.

Egyszerű olajnak nevezném, kicsit sűrűbb, de nem több vagy jobb mint a klasszikus drogériákban kapható egyszerű olajok, csak jóval drágább. Száraz hajvégekre vettem. Nem lett tőle jobb, ugyanúgy szöszösödött. Ez volt az utolsó előtti termék amit vettem a Kérastase-tól. Az illata finom, édeskés, de attól még nem éri meg azt az összeget amit kérnek érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 26.