Kevin Murphy

Ár:   4099 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Instant hajszínező

Változtass hajszínt olyan gyorsan, mint sminket. Biztonságos, lágy színező párna, amivel a szín könnyen felvihető, és azonnal kimosható. A COLOR.BUG testességet ad a hajnak. Megtartható ez a nyers textúra, vagy egy leheletnyi hajlakkal rögzíthető a szín.

Kapható rózsaszín, lila és narancs színek mellet már fehér és neon színekben is

juditkaa70

2016. március 10.

Lila színben rendeltem,több más termékkel együtt. Fekete hosszú hajam van,és rohadtul feldobja a hajszínem. :) Nagyon tetszik!

Update: Használata előtt hajlakkal be kell fújni a hajat,majd a Kevin Murphy Color Buggal lehet színezni a hajat,amikor ezt megtörtént,ismét hajlakkal fújd be,hogy mégjobban legyen rögzítve a színező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 10.