Kevin Murphy

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2020. május 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajfestékek

Instant hajszínező

A SHIMMER.BUG csillogó arany tónusa és a COLOR.ME barna hajszínei tökéletes harmóniát eredményeznek. Biztonságos, lágy színező párna, amivel az aranyló tónus könnyen felvihető. Selymes ragyogással kiemeli és különlegessé teszi a barna hajszínt. Testességet ad a hajnak. Megtartható ez a nyers textúra, vagy egy leheletnyi hajlakkal rögzíthető a szín.

rockroka

2015. április 18.

Fel lehet vele dobni a frizurát, ám felvitelnél nagyon vigyázni kell, mert megy mindenhova. Sőt, miután a hajon van, és fixáltam, azután is tud kenődni, de gondolom ez sajátosság, hiszen az ilyen termékek nem túl tartósak. Nem bántam meg, hogy megvettem, alkalmakkor változatosságot, és nyári ragyogást tud a hajamba csempészni, ajánlott azoknal akik nem festik a hajukat, de néha szeretnének változtatni a színén. Negatívum, hogy elég drága

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.