Kevin Murphy

Ár:   8599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2018. szeptember 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajban maradó, hajszerkezet újjáépítő pakolás

• Célzottan javítja és újjáépíti a haj szerkezetét.
  • Csúcstechnológiát alkalmazó, zöldborsó fehérjét tartalmazó termék, puhává teszi és újraépíti a sérült hajat. Ott hat, ahol kell!
  • Bambusz és jojoba mag kivonat tartalmának köszönhetően erősíti és javítja a hajszerkezetet, elfedi a töredezett hajvégeket.
  • XHP tartalma révén a hővédelem garantált, 220 Celsius fokig.

Ár: 7500 , Eladó: jay85
Állapot: 2-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
tinyblackpaw

2019. július 11.

Nagyon nagy lelkesedéssel ugrottam neki a Kevin Murphy termékek beszerzésének, bár ezzel a termékkel érdekes volt a viszonyunk kezdetben. Alapvetően nem annyira roncsolódott a hajam (köszönhetően annak, hogy nem festem és nagy hangsúlyt fektetek az ápolására) viszont fénytelen, kissé szálkás és könnyen töredezik. Kezdetben úgy használtam ahogy a leírásban is szerepel: hajmosás után, törölközőszáraz hajra, öblítés nélkül. Így viszont mindig csapzottak és szálkásnak tűnt a hajam a sokadik használat után is (mennyiségtől függetlenül).

Először arra gyanakodtam, hogy jobban tenném ha a márka Repair termékcsalád samponjával és a balzsamjával együtt használnám, mert lehet, hogy az általam használt sampon és balzsam nem kompatibilis a pakolás hatásmechanizmusával. Az viszont túl drága lett volna így végül más módszerrel kezdtem el használni. Hajmosás előtti napon benedvesítettem a hajam majd a szokásos módon felapplikáltam egy fél diónyi mennyiséget és nem öblítettem ki. Másnap hajmosáskor pedig a szokásos (Alfaparf) hajbalzsamot használom és nem használom utána ezt a terméket. Így elkerülhető a csapzott hatás, viszont egészségesebb, táplált a hajam. Enyhe szárazság és a fénytelen haj továbbra is visszaköszön, ezen sajnos nem sikerült segítenie a terméknek viszont kevésbé töredezik és ápoltabbnak hat, mint használat előtt. Viszonylag sokáig elég, viszont olyan nagy változást nem tapasztaltam mint amennyit elvártam tőle. Összességében nem haszontalan termék, segít valamelyest a roncsolt, töredezett hajon de talán nem erre a termékre van szüksége a hajamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Scara

2018. szeptember 5.

Ő a hajam megmentője! Miután szétégették a hajam, kétségbeesésemben mindent kipróbáltam már: Joico hajszerkezet újjáépítő termékcsalád, hajkötéserősítő fodrászati kezelés. Sajnos ezek semmit sem használtak és még a hajamból is legalább 10 centit vágni kellett, de a tönkrement részből még így is legalább ennyi van. Alig tudtam fésülködni, mert a vattaszerűen száraz végekkel képtelenség igényes frizurát készíteni.
Elmentem a kedvenc fodrászkellékes üzletembe és azonnal ezt a hajpakolást ajánlották. Amint hazaértem egyből hajat mostam és utána óvatosan a törölközőszáraz hajamba masszíroztam. Az illata isteni szegfűszeges-fűszeres, igaz őszi-téli csemege, ami sokáig meg is marad a hajban. Amikor már félig száraz volt a hajam, kentem a végére 2 csepp Young Again hajolajat. Szárítás után az örömkönnyeimet törölgettem, alig hittem a szememnek. A hajam dús, fényes és selymes, töredezésnek, égésnek nyoma sincs. :) :)
Természetesen vizesen látszik, hogy azért erősen roncsolva lett a hajam és ezen csak az olló segít majd fokozatosan, ahogy nő. Viszont ez a pakolás érezhetően erősíti és regenerálja a sérült hajam és nem kell többet vágni a hosszából ahhoz, hogy egészséges kinézetű legyen. Nagyon drága, de minden pénzt megér, mert még a reménytelen helyzetet is megoldja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Antioxidánsok: Ubiquinone, BHT
Hidratálók: Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ananászból kivont fehérjebontó enzimkeverék, melynek kozmetikumokban használva hámlasztó és gyulladáscsökkentő hatása van.

Papain 0 0

Papayából kivont fehérjebontó enzim, melyet elsősorban hámlasztó hatása miatt alkalmaznak kozmetikumokban. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló, valamint bőr- és hajkondícionáló hatása van. Egy 2015-ös kutatás alátámasztotta, hogy az összetevő erőteljes allergiás reakciókat válthat ki a bőrből és sérülhet tőle a bőr barrier funkciója is, ezért érzékeny bőrűeknek mindenképpen érdemes kerülni.

A fahéjolaj szabályozó, vérkeringést serkentő, fertőtlenítő, gombásodásgátló, vértisztító és emésztést segítő hatású. Hivatalos CosIng besorolása szerint illatanyag és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj a kozmetikumokban potenciális bőrirritáló.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó segédanyag.