Keyra Colors

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: Bogyóka, Módosítva: 2019. január 7.

Kategória:   Hajfestékek

Az új technológiának köszönhetően a KEYRA COLORS hajfestékek élénk és tartós színeredményt produkálnak. Új, keratinnal dúsított tartós hajfesték, kizárólag professzionális használatra. Alacsony ammónia tartalomú termék, nagy koncentrációban tartalmaz hidrolizált Keratint és Cetrimonium kloridot, melyek minimalizálják a hajfestés káros hatásait. Újraépítik a hajrostokat, és óvják a hajszálak egészségét, a frizura így fényes és puha tapintású lesz.

100% őszhajfedést biztosít, 4 árnyalatot képes világosítani. Vibráló és hosszantartó színeredményt nyújt a hajrostok és a fejbőr egészségének megőrzése mellett.

A Keyra színskáláján 44 változatos és divatos szín kapott helyet.
Egy az egyhez arányban keverjük, tehát 100 ml hajfestékhez 100 ml 6 vagy 9%-os krémhidrogént adunk. A szuperszőkék esetében a keverési arány egy a kettőhöz, tehát 100 ml hajfestékhez 200 ml 12%-os krémhidrogén szükséges. A hatőidő 30 perc, a vörös és rezes árnyalatok esetében 35, illetve a szuperszőkéknél 45 perc.

Dike01

2016. június 9.

Evvel a festékkel festette legutóbb a fodrászom az elég csúnyán foltosra kopott hajam. Évekig feketére volt festve ami lassan de biztosan nőtt lefelé és már csak az alsó 5 centin volt látható ,hogy valaha fekete volt. Elég sötét az eredeti hajszínem és sajna fiatalságom ellenére rettentő mód őszülök így egyre inkább szerettem volna az eredeti színemhez hasonlót ,hogy a továbbiakban csak a tő festésre legyen majd gond.. Tökéletesen befogta a hajam visszakaptam azt a színt amire már egy ideje vágytam barna árnyalatot. A festést követően nem volt száraz a hajam nem hullott és a későbbi mosásoknál sem eresztette a színt. Egy hónap elteltével is még vállalható az őszülő részek sem dobták le a színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 9.

OCsilla

2015. június 25.

Ezzel a festékkel festette vissza a fodrászom a világosított hajamat az eredeti sötétszőke színre. Biztosan közre játszott az is, hogy nagyon ügyesen keverte ki a színt, de minimális kopással pont tökéletes lett. Viszonylag kellemes illata van, gyönyörű egységesre fogta be a hajamat. A színe természetes és szép fényes lett. Érdekes módon az állaga is jobb lett tőle és kicsit sem szárította. Már több hajmosáson vagyok túl, de még mindig nagyon szép, minimális festék folyt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 25.

aniko112

2014. március 19.

Ezzel festette a fodrászom legutoljára a hajamat, természetes középbarna színt választottam, és az eléggé leszőkített károsított hajam csak úgy itta be.. hát 2 hajmosás után eléggé sokat kopott a festés, de mondta is a fodrászom, hogy erre számítsak. Kicsit száraznak érzem a hajam festés óta, de alapjáraton nincs baj a festékkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

Bogyóka

2013. november 27.

Kitaláltam, hogy megnövesztem rövid pixie hajamat ("ördögnóris"), míg rövid volt magam festegettem, de nem mindig, elég szépen növöget, el is mentem fodrászhoz, nagyon vékony melírok kerültek a hajamba, és a melírt ezzel a hajfestékkel festette be a fodri. A kikevert festéknek is olyan kellemes jó illata volt, meg is szagoltam közelebbről (én már csak ilyen vok ;).....érezni a tápláló olajat benne, lágy krémes volt az állaga. A szín a natúr 6-os árnyalat. Két hét telt el, de még mindig ugyanolyan szép a fénye, és a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 27.