Khadi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Macsek23, Módosítva: 2019. augusztus 5.

Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 400 Ft

Középszőke Khadi hajfesték

Ár: 3 400 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

sammy

2019. augusztus 31.

Nagyon jó színe ez a Khadinak, hosszabb hatóidővel rézvöröses felé hajlik. Én csak azért váltottam, hogy az eredeti hajszínem és a vegyi festékes lenövést egységesítsem egy sötétebb árnyalattal. Majd, ha egészében lenőtt, szerintem visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

tkati

2018. március 5.

Nagyon sokáig a vörös színt (nem az élénk vöröset!) használtam, de nekem túl erős volt. Az eredeti hajszínemhez közeli színt kerestem, aranyos-rezes sötétpszőke. A hajam kezd fakulni, ezt a rezes fényt szeretném visszakapni. A középszőke árnyalatú Khadi festéket meg sem próbáltam, mert azt hittem, az én hajam sötét hozzá (vegyi festékben 7-es, 8-as). Hát, tévedtem! Ezt a színt kerestem! Szép vöröses árnyalatot ad a hajamnak. A festés után közvetlenül nagyon-nagyon halványan zöldes árnyalata, de ezt a másik árnyalatnál megszoktam, hamar kikopik. Amint a vörös színnél már írtam, kb. tejföl állagúra kell keverni, kimosni nehéz, festés után szénaboglya a hajam, mert a végleges szín kialakulása érdekében kerülni kell a hajvégápolót. Az állig érő, dús, de vékonyszálú hajamra a fél csomag elég. Visszatérek a Khadihoz a vegyi szinezőről, mert a szín közel ugyanaz, az ára összességében olcsóbb, és mérföldekkel egészségesebb. A festés után néhány nappal kialakul a végleges szín, akkor már lehet hajvégápolót, balzsamot használni, és többet nem száraz a hajam, sőt, fényes, ápolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 5.

natasa

2017. május 28.

Azért vettem meg, mert az olvastam róla, hogy az ősz szálakat szép aranyszínre fest meg. Gondoltam, az szép lesz, kis aranyszőke melír a barna hajamban. Magában nem mertem kipróbálni, első körben összekevertem a világosbarnával. A világosbarna egyébként nem igazán tetszett magában, gondoltam: hátha így majd világosabb lesz az eredmény: aranybarnás, aranyszőkés, vagy ilyesmi. Hát nem. Maradt a sárga, sárgásvörösesbarna szín. Nagyon nem szép. Ráadásul nem is tartós, és nem is fogta meg egyenletesen. Az ősz hajról nagyon hamar lekopott, de amúgy a teljes hajról is. Nekem ez nem érte meg.
Én a Khadi hajfestékektől nem vagyok annyira elájulva. Egy ideje próbálgatom őket, de nem látom a hajamat olyan nagyon erősebbnek, fényesebbnek stb. Ennyit a többi márka is tudott (Sante, Logona).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 28.

hessviky666

2016. február 7.

Örültem, amikor megtaláltam a Khadi termékek között új növényi hajfestékként. A Khadi hajolajat, sampont és Cassia port rendszeresen használom, sőt márkahű lettem, mivel natúr hajápolási termékekként messze a leghasználhatóbbak és leghatékonyabbak (megérik az árukat az utolsó Forintig).
Mindig sajnáltam, hogy ugyan a Cassia porral és citromlével elvileg arany fényt érhetek el a sötétszőke hajamon, de mivel egy ápoló hajpakolásról van szó, ennél több színeredményt nem várhattam tőle (ugye nem is erre való, ápoló hatása egyébként kivételes!).
Most kipróbáltam a középszőke árnyalatú növényi hajfestéket, és úgy vélem volt értelme. Rettenetes nagy változást ugyan ezzel sem értem el (hiába a sötétszőkéből csak a vegyszer csinál extrém világosat), azonban észrevehető a különbség. Sokkal intenzívebb hajszínt kaptam, eltűnt a sötétszőke hajamra oly jellemző szürkeség. Szép szőke csillogást és egy icipici vöröses beütést kapott. A változást családom is észrevette :) mindemellett szépen ápol is!
A használati utasítása pontos, felvitelét én nem ecsettel, hanem kézzel csinálom: tincsenként haladok, a fejtetőről kezdve, miután egy tincset bekentem, kicsi kontyba tekerem a fejtetőn. Minden további tincset e köré csavarok, így mindenhol be tudom fedni a festékkel a hajamat és a zuhanysapit is csak rá kell biggyesztenem, valamint nem csöpög/potyog mindenfelé.
4 csillag, mivel hatalmas különbség nem látható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

4 csillag, mivel hatalmas különbség nem látható.

Soleil

2015. november 10.

Jövök az első véleménnyel, nagyon jó bekeverés után az állaga, befogta az ősz hajszálakat is, én kb. 1 órát hagyom fent, pont emiatt.
Nem csalódtam a Khadi-ban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 10.

Nem csalódtam a Khadi-ban.