Khadi

Ár:   2180 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Letti, Módosítva: 2012. november 28.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

100% növényi eredetű összetevővel, BDIH által tanúsított termék

Természetes kondicionálás, tartás és fény egyetlen lépésben

Hajkondicionáló por minden hajszínre és hajtípusra, nem rendelkezik színező hatással. Erősíti és rugalmassá teszi a hajat, megőrzi a fejbőr egészségét. Már egyetlen használattal láthatóan dúsabbá, fényesebbé és életerősebbé teszi a hajat. A szőke hajnak aranyló fényt ad, két hajfestés közti alkalmazása pedig meghosszabbítja a színezés hatását.

Mentes mindennemű kémiai adaléktól, nem tartalmaz veszélyes vegyi összetevőket. Terhes nők, kismamák is bátran használhatják!

felicitas

2018. szeptember 9.

Akárcsak nemeth.anita én is kevertem a világosbarnával, de próbáltam magában is. Az én hajamat szárítja, bár alapvetően száraz a hajam a hajlakkoktól. Nem veszem újra, nemhidratál, sprőd, kifésülhetetlen lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

jolie

2016. november 4.

Elhasználtam egy egész üveggel, a hajamat szépen ápolta, egészségesebbnek is látszik, de nem éreztem annyira jónak, hogy vegyek belőle mégegyet, inkább kipróbálok másik félét, hátha az jobb lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

lumen

2016. november 4.

Gyönyörű fényt és tartást ad a hajnak.
Kicsit nehéz kimosni, ezért aki tapasztalatlan annak problémát okozhat (a növényi hajápoló porok használata, mindig macerás egy picit)
A haj végeit picit száríthatja, ezért érdemes hajvégápolót használni utána. Száraz hajra nem biztos, hogy jó megoldás.
De nekem bevált! :) Én nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 4.

Gyönyörű fényt és tartást ad a hajnak.
De nekem bevált! :) Én nagyon szeretem :)

nemeth.anita

2016. február 3.

Nem tudom, mennyire változtat a hajszínen, mert én világosbarna Khadi hennával kevertem, hogy a vegyileg festett hajam természetes termékekkel ápoljam. Mint ahogy írtam a mogyoróbarna és világosbarna Khadi hennák értékelésénél is, nekem nagy csalódás volt ez a termék. Kiszárította a hajam és a színe is ronda lett. Lehet, hogy természetes, festetlen hajra jól működik, de nekem nincsenek sajnos jó tapasztalataim vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 3.

timea1001

2016. január 27.

Sziasztok!
Nekem van egy bontatlan dobozzal, rendeltem, de aztán mégsem használtam fel.... Nem mertem, mert olvastam olyan hogy a Szőke hajba vöröses színt ad, nekem meg hamvas szőke...
Budapestén személyesen átvehető :) 2000 ft
fehertimea7(kukac)gmail(pont)com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

Sziasztok!
Budapestén személyesen átvehető :) 2000 ft
fehertimea7(kukac)gmail(pont)com

hessviky666

2015. január 30.

A középhosszú hajamra elég volt a fél doboz. Illata tényleg az istállókéval megfelelő, de engem nem zavart. Körülbelül 4-5 órát volt fent a hajamon, a kimosással nem volt probléma, sok víz kellett hozzá leginkább. Fényes és puha hajat varázsol, ahogyan ígéri. Nagy előnye, hogy az ára is tűrhető, ha két részletben használjuk fel, mert így két hónapra elegendő (havi egyszer ajánlott).
Hátránya, hogy el kell találni a megfelelő vízmennyiséget, illetve ha valakinek van fésűs hajfesték-felvivő flakonja, azzal könnyebb eloszlatni, mint kézzel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

kiscsilli

2014. február 26.

Hajmosás után (Nadler algás samponszappan) vittem fel natúr vízzel kikeverve. Valószínűleg nem tettem elég vizet,mert lemosáskor nehéz volt leöblíteni, darabos volt,szó szerint beleragadt.. Egy kis balzsammal (Alterra) rásegítettem, így már rendesen ki tudtam mosni.A hajam állagán sajnos semmit sem javított, bár nem sok bajom van a hajammal,a vége száraz kissé. Viszont mintha picit sötétített volna, eddig is csillogott vörösesen, most még fényesebb és intenzívebb a csillogás.Az "illata", hát igen.Az üt. Nem fogom újravenni,inkább a Khadi olajába fektetek be összeget. Vártam tőle valamit, azt a puha gyönyörűséget,amit képeken láttam a használata után,ez nálam nem jött el sajnos. De ha őszülni kezdek majd, akkor viszont teljesen biztos, hogy Khadi termékkel fogom festeni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 26.

bridget

2014. február 3.

Forró kamilla teával és citromlével kevertem ki, majd mikor kihűlt tettem bele levendula és teafa illóolajokat. Nagyon szép dús lett a hajam, tényleg világosított rajta és kapott egy arany csillogást. Selymes lett, de a végeit egy kicsit kiszárította úgyhogy legközelebb bekenem argán olajjal. Szerintem érdemes utána 1x hajat mosni mert különben sóska illatú lesz a haj. Egyedül csak ezzel, illetve az árával volt bajom, szerintem 150g-ért sokat kérnek, legközelebb máshonnan, más kiszerelésben rendelem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 3.