Khadi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek

Természetes és ragyogó – a Khadi Középbarna hajadat meleg, fahéj árnyalatú középbarnára festi! A tisztán növényi összetevők intenzív színvisszaverődést kölcsönöznek a hajnak és gazdag ápolást nyújtanak. Természetesen ragyogó színt, volument és fényt ad hajadnak!

A személyes színeredményed a saját, természetes kezdeti hajszínedtől függ: az eredmények az élénk, meleg, fahéj-árnyalatú barna és az erős, mély középbarna árnyalatok között terjednek. Meleg fényt kölcsönöz a hajadnak, és ellenállóvá teszi!

Az értékes, tisztán növényi összetevők intenzív színű csillogást kölcsönöznek a hajnak és gazdag ápolást nyújtanak – intenzív szín, erőteljes volumen és egészséges fény egyetlen lépésben!

KockaCukor013

2019. augusztus 25.

Kipróbáltam jó pár növényi hajfestéket, köztük annak mondottakat, s valóban azokat is. Egyikkel sem sikerült olyan intenzív hatást elérni, mint a Khadi termékeivel. Ez a középbarna a kedvencem. Az az igazság, hogy az én hajamat nem fahéj színűre festi, hanem attól sötétebbre, de mivel a cél is ez, így egyáltalán nem zavar. Nem roncsol, ápol, gyönyörű fényt ad, tökéletesen befogja minden hajszálam.
Meg kell tanulni bánni vele, ez nem egy kémiai hajfesték. Én 3-4 órát szoktam fennhagyni, így érem el a tökéletes mély árnyalatot. Víz helyett csak kávéval keverem, az eredmény egy sokkal mélyebb és melegebb tónus lesz, mint sima vízzel kikeverve. A hajam eredeti színe szürke, se nem szőke, se nem barna, tehát az eredményhez képest sokkal világosabb. Így a töveknek kell a második alkalom is. Úgy használom, hogy elsőre bekenem a hajtöveket, aztán felviszem a teljes hosszra. Három - négy óra elteltével hajatmosok. A szín három napig mélyül. Két - három nap után újra festem a tövét, így a már megalapozott festést szépen egységesíti a hajam teljes hosszával. Ha nagyon ügyes vagyok, marad még egy kicsi az újbóli tőfestéshez is, de ez ritkán sikerül. Középhosszú hajam van.
A szín fokozatosan enged minden mosás alkalmával, mint általában minden növényi festék. Előnye, hogy nem fogja meg a ruhát, törölközőt, és nem látszik a feltűnő lenövés mint a hagyományos festékek esetében.
Többet nem kísérletezek másik márkával, számomra ő vált be, azt nyújtja, amit várok. Soha többé kémiai hajfestés.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.