Khadi

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Organicharmony.hu-n 3 400 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mancsa, Módosítva: 2019. augusztus 1.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajfestékek
Vedd meg online: Organicharmony.hu, 3 400 Ft

Természetes és ragyogó – a Khadi Középbarna hajadat meleg, fahéj árnyalatú középbarnára festi! A tisztán növényi összetevők intenzív színvisszaverődést kölcsönöznek a hajnak és gazdag ápolást nyújtanak. Természetesen ragyogó színt, volument és fényt ad hajadnak!

A személyes színeredményed a saját, természetes kezdeti hajszínedtől függ: az eredmények az élénk, meleg, fahéj-árnyalatú barna és az erős, mély középbarna árnyalatok között terjednek. Meleg fényt kölcsönöz a hajadnak, és ellenállóvá teszi!

Az értékes, tisztán növényi összetevők intenzív színű csillogást kölcsönöznek a hajnak és gazdag ápolást nyújtanak – intenzív szín, erőteljes volumen és egészséges fény egyetlen lépésben!

Ár: 3 400 Ft , Eladó: Organicharmony.hu

rrituss

2020. március 26.

Az első növényi hajfessté, amit próbáltam. Az eredeti hajszínem is a középbarna - sötétbarna vonalon van, de másfél éve engedve a kísértésnek, kissé ki lett szőkítve az alpja, aztán pár hónap múlva, miután elkezdett hiányozni a teljes barnaság, vissza is lett festve. Na az a réteg 1 év alatt szinte teljesen kikopott, szerencsére nem volt vészesen szőke az előtűnő rész, de azért már kezdett zavarni, és elkezdtem keresgélni. Tudtam, hogy övényi festéket akarok, csak azt nem, hogy milyet. Végül rá esett a választásom, megrendeltem, és izgatottam fogtam bele ahajfetésbe. Sajnos nem volt kéznél hőmérő (majd legközelebb), de úgy voltam vele, inkább megyek biztosra, és kicsit melegebb vizet használok, minthogy előcsaljam a hírhedt zöld árnyalatokat a túl hideg vízzel. Kézzel vittem fel, mint egy pakolást, hiszen a hajtöveknél nem számítottam színkülönbségre, max lesz egy kis vöröses tónus, arra koncentráltam, hogy ne hűljön ki, és minél gyorsabban fent legyen az egész. Másfél óráig zuhanysapka + törölköző alatt pihent, majd sima vízzel megmostam, és az eredmény ugyan kicsit vöröses lett, de nagyon meg voltam vele elégedve, ráadásul puha és fényes lett a kissé szárazabb hajvég is. Ennek lassan 2 hónapja, heti 1x hajmosással nagyon szépen tartja a színt, nem fakul, nagyon természetes, és nincs is túl sok különbség az eredeti hajszínemhez képest. Szerencsére az "ázott szalma" szag is elmúlt, miután samponnal is hajat mostam. Szeretem, nem feltétlen akarom festeni a hajam, de ha az árnyalat "javításra" szorul, csak Khadi-t fogok használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

KockaCukor013

2019. augusztus 25.

Kipróbáltam jó pár növényi hajfestéket, köztük annak mondottakat, s valóban azokat is. Egyikkel sem sikerült olyan intenzív hatást elérni, mint a Khadi termékeivel. Ez a középbarna a kedvencem. Az az igazság, hogy az én hajamat nem fahéj színűre festi, hanem attól sötétebbre, de mivel a cél is ez, így egyáltalán nem zavar. Nem roncsol, ápol, gyönyörű fényt ad, tökéletesen befogja minden hajszálam.
Meg kell tanulni bánni vele, ez nem egy kémiai hajfesték. Én 3-4 órát szoktam fennhagyni, így érem el a tökéletes mély árnyalatot. Víz helyett csak kávéval keverem, az eredmény egy sokkal mélyebb és melegebb tónus lesz, mint sima vízzel kikeverve. A hajam eredeti színe szürke, se nem szőke, se nem barna, tehát az eredményhez képest sokkal világosabb. Így a töveknek kell a második alkalom is. Úgy használom, hogy elsőre bekenem a hajtöveket, aztán felviszem a teljes hosszra. Három - négy óra elteltével hajatmosok. A szín három napig mélyül. Két - három nap után újra festem a tövét, így a már megalapozott festést szépen egységesíti a hajam teljes hosszával. Ha nagyon ügyes vagyok, marad még egy kicsi az újbóli tőfestéshez is, de ez ritkán sikerül. Középhosszú hajam van.
A szín fokozatosan enged minden mosás alkalmával, mint általában minden növényi festék. Előnye, hogy nem fogja meg a ruhát, törölközőt, és nem látszik a feltűnő lenövés mint a hagyományos festékek esetében.
Többet nem kísérletezek másik márkával, számomra ő vált be, azt nyújtja, amit várok. Soha többé kémiai hajfestés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Az indigó szárított, zúzott levele. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint tonizáló, illatokat semlegesítő hatású összetevő. Használata egyre inkább elterjedt, mint természetes hajfestési alternatíva. A Wikipédia informciói alapján régen növényekből vonták ki, főleg az színagyag nevét viselő indigócserjéből, a ma a felhasznált indigó túlnyomó többsége viszont szintetikus. Az indigó önmagában kékesfekete, míg hennaporral vegyítve bronzbarna hajszínt eredményez.