Kiehl's

Ár:   19 200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Estee, Módosítva: 2015. október 6.

Ár:   19 200 Ft
Lelőhely:   Kiehl's márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ránctalanító kezelés 10,5% C-vitaminnal

• javítja a bőr szerkezetét, tónusát és ragyogását
  • csökkenti a vonalak és ráncok megjelenését
  • antioxidáns védelmet biztosít
  • hámasztó hatással van a bőrre

Futureline

2018. augusztus 22.

Ez egy rakas sz@r. De jo hogy nem vagyok ezzel egyedul, meg azt hinnek anti Loreal reklam vagyok. Ez egy rossz szilikonos primerszeru valami. Sminkelni lehetetlen ra azt fontos megjegyeznem, nalam ez is pattanasokat produkalt de ezen mar meg sem lepodtem. Kellemetlen volt este ez a reteg a fejemen ezert egyre kevesebbszer hasznaltam, talan picit kipihentebb volt tole a borom ennyi az osszes jo tulajdonsaga. Tovabbi Kiehls termekekkel nem kiserletezek, ha ingyen adnak sem erdekel ezek utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

kdorc

2018. április 23.

Használat után órákkal is éreztem, hogy a bőrömön van, nagyon szilikonos. A teljes kiszerelés a lejárati dátum előtt megromlott, szétvált és a színe is megváltozott. A márka sok termékét használtam, majdnem mind csalódás..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 23.

Edit4000

2017. január 11.

Elhasználtam egy teljes kiszerelést. Nekem nagyon gyorsan fogyott, napi kétszeri használat mellett, másfél hónapig tartott ki. Nagyon szilikonos érzet, nem csíp , nem irritál, de semmi extra hatást nem vettem észre. ha hiányolni fogom, majd update- elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

gica1

2016. május 20.

Tényleg csökkenti a ráncokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. május 20.

Tényleg csökkenti a ráncokat.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Ascorbic Acid

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.