Kiko

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Asianlover, Módosítva: 2018. november 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   külföld, online
Kategória:   Ecsetek

Szintetikus szálakból készült ecset folyékony vagy krémes alapozók felviteléhez.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 14.

Update: Ma szomorú vége lett az ecsetnek... A szokásos tisztítást nem élte túl, fogta magát, kipottyant a fém részből és innen menthetetlen lett.
Nagyon sajnálom, mert remekül lehetett vele a folyékony alapozót felvinni. De az is lehet, hogy megsértődött azon, hogy megjelent mellette a Zoeva 110...
Így viszont, hogy fél évet élt csupán, nem lehet 5 a csillag, csak 3.

2019. január 29. Első véleményezőként örömmel osztom meg a kedvező tapasztalatomat erről az ecsetről.
Még soha nem volt Kiko ecsetem, és jellemzően alapozáshoz macskanyelv ecsetet használok, de a márka más termékeiről már nagyon sok jó véleményt olvastam, gondoltam, itt az ideje valamit kipróbálni tőlük.
A kissé testesebb állagú alapozót is nagyon szépen és könnyen lehet vele eloszlatni úgy, hogy természetes hatású legyen.
Nem lesz csíkos, vagy foltos az eredmény, és minden zegzugos rész könnyen elérhető vele.
Jó vétel, a reggeli gyors készülődés hasznos kelléke, nem volt nehéz megkedvelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 14.

Így viszont, hogy fél évet élt csupán, nem lehet 5 a csillag, csak 3.