Best of Beauty 2019

Kiko

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   13,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fruzsicaaa, az összetevőket feltöltötte: lorsyn, Módosítva: 2016. január 15.

Kiszerelés:   13,5 g
Lelőhely:   külföld, online

Transzparens fixáló es mattító púder.

Mse

2018. augusztus 18.

A por nagyon finoman őrölt, és elképesztő puha. A csomagolás gyönyörű, bár nem túlságosan utazásbarát. Megtartja a sminket a helyén, bársonyos felületet ad. Egész nap mattít. Csak nagyon kis mennyiségre van szükség, így hosszú ideig tart. Néha én is meglepődöm, mennyire kevés elég. Nem tömíti el a pórusokat.
Ami viszont nem jött be, az az applikátora, amivel foltosan tudom csak feltenni a port, bár ecsettel eloszlatható. A másik, ami viszont megőrjít a használatában az az, hogy száll. Az egész padló csupa por, na, ezt nagyon nem szeretem. Ha valami miatt nem venném újra, az ez lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

dzsanki

2018. február 23.

Ez az egyetlen a transparent púderek között, ami összevissza 4 összetevős, és nincs benne zsírkő. Most már egyébként INVISIBLE TOUCH FACE FIXING POWDER a neve, és kicsit más a csomagolása, de az valami őrület, hogy reggel felteszem, és este még mindig nem zsíros a T-zónám úgy, hogy egész nap nem púdereztem újra. Arról nem beszélve, hogy olyan lesz tőle az arc, mintha photoshopban raktak volna egy blur-t az arcomra, de nem természetellenesen, csak annyira, hogy a tág pórusok ne látszódjanak. Én ezt imádom.
Keresem a helyettesítőjét, de egyelőre nem találom. Sajnos mindegyik áttetsző púderben van zsírkő, és én olyat már nem akarok használni.
Ezt a púdert mindenkinek nagyon ajánlom, egyébként a Kiko oldalán 'BEST IN USA' és 'BEST IN RUSSIA' címkékkel árulják, és 4,5 a review pontja az 5-ből, 50 véleménynél jár.
100% h újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 23.

100% h újraveszem.

nellik

2016. augusztus 7.

Nyáron nagyon zsíros a bőröm, hiába használok mindenféle csodaszert.
A legtöbb ilyen púderrel kifényesedik az arcom, de nem ezzel!
nagyon szép matt az arcom kb egész nap :)
megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Nyáron nagyon zsíros a bőröm, hiába használok mindenféle csodaszert.
A legtöbb ilyen púderrel kifényesedik az arcom, de nem ezzel!
nagyon szép matt az arcom kb egész nap :)
megéri az árát!

DaranyiDora

2016. február 27.

Eléggé zsíros bőröm van ezért a velencei utam során gondoltam beugrok a Kikoba hátha van valami csodaszer..☺ nos ő akadt a kezembe 😄 számomra ő a tökéletes matt hatást nyújtó púder. Nagyon sokáig bírja szinte egész nap😲😲 aki teheti szerezze be😊

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 27.

lorsyn

2016. február 22.

Sajat pamaccsaval en nemtudom hasznalni,egyszeruen nemtudom vele szepen eldolgozni es foltos marad...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

Guerlain Fangirl

2012. november 23.

Nagyon finom szemcsés, matt (nem csillámos), jól oszlatható fixáló púder. Minőségileg kifogástalan, két problémám van vele:
1. nem elég transzparens (világosít mindent, amire rákerül)
2. lehetetlen rendesen lezárni, ha bárhová vinni akarom, celluxozni kell a tetejét, és bárhonnan leesik, búcsút mondhatsz az egésznek
Nálam elvárás, hogy egy kozmetikum doboza, tégelye, tubusa igenis kibírjon néhány leesést, mert bármikor előfordulhat, hogy az ember leveri, leejti stb. Ezért kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 23.

1. nem elég transzparens (világosít mindent, amire rákerül)

fruzsicaaa

2012. augusztus 28.

Ez a transzparens mattito es fixalo puder a legjobb, amivel sminkes palyafutasom alatt eddig talalkoztam. Hihetetlen finomra orolt puderrol van szo, amely egesz napon at fixal, mattit. Egy vekony 'filmreteget' kepez a boron, ahogy az alapozoval talalkozik. Sima, tokeletes borfelszint biztosit.
Aki a fixalopuderek kozott keresi az igazit: megtalalta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

Aki a fixalopuderek kozott keresi az igazit: megtalalta!

Tisztítószerek: Undecylenoyl Glycine, Capryloyl Glycine

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.