Kiko

Ár:   €11,90   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2016. január 19.

Ár:   €11,90
Lelőhely:   külföld, online

Limitált kiadás

Matt finisű, selymes boronzosító púder

• nem komedogén
  • kiegyenlíti a bőr apró tökéletlenségeit

California Sand és Beyond Sienna árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

GlamourAndStyle

2015. június 22.

Olaszországban akarva-akaratlanul és végérvényesen is elkapott a KIKO-mánia (előtte egy-egy nyaralás vagy városlátogatás alkalmával már elkezdett "megfertőzni a kór"), így sírva könyörögve imádkozom, hogy hozzák vissza a KIKO-t Magyarországra (állítólag régen volt), ugyanis nem érem be az online rendelés adta lehetőségekkel, órákig akarok bóklászni és próbálgatni a boltban és gyönyörködni a szebbnél-szebb új kollekciókban.

A bronzosító MUST HAVE darab a sminkestáramban, így ha annyi KIKO termék teremne a fiókjaimban, ahány bronzosítót már próbáltam, én is KIKO-boltot nyithatnék. Régebben a selyemfényű, kicsit csillámos darabokat kedveltem, mostanában már szinte csak matt darabjaim vannak. Olvasva a régi hozzászólásaimat, egyszer kifejtettem, hogy ha bronzosító, akkor MAC vagy Estée Lauder Bronze Goddess. Nos, jelentem, fordult a kocka. Jelenleg ettől a bronzosítótól kívánni sem tudnék jobbat, annyira kis tökéletes és mindez - nem szoktam átszámítgatni euróról forintra soha, de most megteszem - 3700 Ft.

Nekem a sötétebb, Beyond Sienna árnyalatban van meg, teljesen matt, egyáltalán nem túl sötét és semmi narancsos árnyalat nincs benne. Egyszóval tökéletes kontúrozáshoz és teljes körű bronzosításhoz is. Az illata isteni, tipikus nyári naptej-illat egy kis vaníliával megspékelve, a csomagolás is gyönyörű, vidám ás strapabíró, egyszóval szerelem. Ha lenne beautyblogom tuti, hogy oldalakon keresztül áriáznék róla, annyira jól sikerült termék ez.
Ritkán esik meg velem, hogy tartok attól, hogy mi lesz, ha egy nagy kedvenc termékemet kivonják a forgalomból és mivel ez limitált trendkiadás, ha elfogy, soha többet nem jutok hozzá, így most erősen gondolkozok még egy darab beszerzésén (még soha nem csináltam ilyet). Szóval ennyire csodálatos termékről van szó. Én csak javasolni tudom, hogy aki Olaszországban (vagy máshol, ahol van Kiko) jár mostanában csapjon le rá, de gyorsan, vagy álljatok össze barátnőkkel és rendeljetek a hivatalos oldalról, mert ilyen áron, ilyen jó bronzosítóhoz hozzájutni nem gyakran lehet. Mondtam már, hogy egyszerűen csodálatos?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.