Kiko

Ár:   €17.90   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: GlamourAndStyle, Módosítva: 2016. január 19.

Ár:   €17.90
Lelőhely:   külföld, online

"Baked" technikával készült selymes bronzosító púder.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

GlamourAndStyle

2015. június 22.

In medias res, csak azét kap 4 csillagot, mert a 11,90 €-ért kapható Miami Beach Babe Bronzer a bronzosítók non plus ultrája nálam jelenleg, így az 5 csillag annak jár. A csomagolása viszont az egyik leggyönyörűbb, amit valaha láttam és nem csak a bronzosítója ilyen gyönyörű, az egész kollekció olyan, hogy szinte megszólal. A mágnessel záródó, kicsinek nem mondható fadoboz mondjuk praktikusnak nem mondható hordozás, utazás szempontjából, de ezt megbocsájtom neki, mert egyszerűen öröm kézbe venni és használni.

A világosabb 200-as Warm Melange-ra (a képen is az látható) esett a választásom, ennél jobban is kijön a márványos motívum és természetesebb hatású, mint a sötétebb Sienna Melange. Nem csillámos, szinte matt, de nem teljesen. Először kontúrozás céljára vettem, de nagyon enyhén van benne egy kis narancsos tónus, ami miatt szerintem arra nem jó. Így inkább teljes bronzosításra használom, ha épp ahhoz van kedvem. Az enyhe narancsos árnyalat mellett (ami egyébként ha barnább a bőröm abszolút nem jelentkezik) a másik negatívuma, hogy annyira nem tartós, de nálam nagyon ritka, hogy egy por állagú pirosító vagy bronzosító egész nap rajtam maradjon. Ezt a két apró negatívumot leszámítva egyébként gyönyörű darab, igazi ékszernek számít a sminkjeim között, nem tömíti el a pórusokat és úgy látom, hogy nagyon sokáig elég is lesz. Most egyébként 30%-al olcsóbb, így érdemes lecsapni rá, mert később már nem lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.